Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője mégis megcsókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője mégis megcsókolt engem. Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
van egy srác aki tetszik nekem és egyszer csókolóztunk is, de sajnos van barátnője (kb. 5 hónapja). Tudom hogy nem volt szép dolog úgy csókolózni vele hogy közbe tudom van valakije, de nagyon vonz a srác, és végülis ő kezdeményezte a csókot is. ez kb egy hete történt, azóta egyszer beszéltünk és akkor mondta hogy jó lenne talizni mert nagyon kedvel. Szóval szerintetek mit tegyek, hogyan érjem el hogy szakitson a barátnőjével miattam? Gondolom annyira nem szeretheti ha megcsalta velem...
2012. ápr. 22. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
És mi lesz, ha majd melletted is másokkal smacizgat? Majd kiírod, hogy miért ilyen szemét minden pasi? Nem megbántani akarlak, felébreszteni.
2012. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, te is csak egy skalp leszel az övére fűzve. :) Megszerezheted, de sosem tudod megtartani.
2012. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél olyan,mint eddig.Találkozgass vele,ha ezt ő akarja..mutasd,hogy bűntudatod van a barátnője miatt..Végülis erre azt szoktam mondani az én barátnőmnek,hogy amelyik megcsalja a barátnőjét,az nem is szereti túlzottan és kalandra vágyik..de hosszútávra lehet,hogy nem jó.Úgyhogy jól gondold meg ezt az egészet még egyszer..és ha továbbra is így gondolod,ahogy most,akkor csábíts el a fiút..:) semmi izé nincs ebbe,meg nem kell bűntudat.

HA ANNYIRA SZERETNÉ AZ A FIÚ A BARÁTNŐJÉT,AKKOR NEM CSALNÁ MEG,ENNYI!!Mindenki hajtsa a maga malmára a szelet.

2012. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hagyd a pic*ába.. miért kell olyan pasira mászni akinek van barátnője?:)) azonkívül minek kéne, ha a barátnőjét megcsalja szerinted te mire fogsz kelleni neki?!
2012. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!