Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan bírtok elviselni/túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírtok elviselni/túlélni egy szakítást? Tapasztalatok?!

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évek gyakorlata.


Erős Kázmér súlyemelő világbajnok

2012. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy jól belemerülök. Átgondolom, hogy mit is rontottam/rontott el, levonom a következtetéseket és szép fokozatosan elengedem belül...
2012. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne merülj bele, mert elragad a depresszió. El kell hitetned magaddal, hogy nem te vagy a hibás, te mindent jól csináltál. Ebben az esetben az a legjobb megoldás, ha csak a téged körülvevő jó dolgokra koncentrálsz, ezt pedig elfelejted.
2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sz@rul viselem, szenvedek, mint a kutya.
2012. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztom a 4.válaszoló véleményét.
2012. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kérdezőként nő vagy-e vagy férfi. Én nőként hagyom az érzelmeim eluralkodni, sírok és depressziós vagyok, zenét hallgatok, jól kitáncolom magam, leiszom magam stb. elmegyek csavarogni a barátnőimmel és nem próbálok erős maradni, mert akkor csak még rosszabb. Sírunk egymás vállán? :)
2012. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, Nő vagyok!:)) Köszönöm a válaszokat!!! "Ami nem öl meg, az megerősít..."
2012. máj. 4. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, nézem a próbaanyagot, meg a grafikont. Eléri a nyomás a folyáshatárt, majd később a legnagyobb feszültséget, amit kibír az anyag. Majd ad egy hangot is, miközben szakad. Bár a rideg anyagoknak nincs is folyáshatáruk... azok szinte csak úgy törnek és megegyezik a legnagyobb feszültség és a szakítószilárdság. És gyakran nagyobbat is szólnak. Bár én is még csak 1x, vagy 2x csináltam. Anyagismeret laboron néhány évvel ez előtt. De mivel nem gépész vagyok, így nem hinném, hogy több ilyet fogok átélni.


Amúgy meg feküdj le velem és jó lesz. Ha kell, akkor sokat beszélgetünk előtte, tök értelmes, vicces és kedves leszek. Aztán óvatosan közelítek, mert még nem heverted ki teljesen a dolgot. Aztán jó lesz.

2012. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!