Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem fogom túlélni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem fogom túlélni. Tudom hogy sokan élték már túl a szakítást, amikor elvesztették a legfontosabbat, de én nem látom hogy hol van ebből a kiút. Tényleg belepusztulok?

Figyelt kérdés
Nem kell válasz,kiadtam magamból,segített kicsit,köszi
2012. ápr. 26. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jön majd egy még fontosabb;)
2012. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lila nyuszi ***** válasza:

Lehet... Keress akármit ami nem hagy gondolkodni.


20/N

2012. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,el se hiszitek ez most mennyit segített:) Csak most magamat nem érzem képesnek rá,hogy fogok tudni bárkit még egyszer így szeretni....de tudom,milyen irreális ez kívülről,én is nyugtattam már barátnőimet,hogy jön majd másik stb... és nekik tényleg jött...

épp most is azt csinálom,lefoglalom magam,ide írogatok,addig se egyedül nézem a falat és gondolkodok elmúlt dolgokon.....tényleg köszönöm 21/L

2012. ápr. 26. 00:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy szarul érzed magad. De tényleg jönni fog más:) 1-2nap és túl leszel rajta:)
2012. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
én úgy vettem észre csajok könnyebben túlteszik magukat a szakításon, pár napig szomorkodnak és utána mindig jön valaki aki megvigasztalja őket
2012. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lila nyuszi ***** válasza:
00:13 Már akinek jön... :/
2012. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nyuszika én mentem volna, de azt mondtad öreg vagyok meg messze lakok :D
2012. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 lila nyuszi ***** válasza:
Sajnálom, de mostantól csak olyanokkal ismerkedek akikkel el tudnám képzelni és akik velem is, hogy működne a kapcsolat. Távkapcsolat nekem semmiképp sem ér fel egy rendessel.
2012. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Christian Death ***** válasza:
Ne keresd a kiutat, keress inkabb masik fiut 100% hogy van jobb tole.
2012. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

jaja.

a csajok túl vannak az ilyesmin hamar.

pár nap,max pár hónap.

2012. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!