Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj aki nagyon tetszett, vagyis még mindig nagyon tetszik, mondjuk úgy h szerelem első látásra. De őt hanyagolom mert barátja van már régóta, én meg nem fogok rá várni meg ilyenek. Illetve amilyen ronda hapsija van, akkor ennyi erővel én meg egy fullos csajt is összeszedhetek... Én amúgy azt mondanám h bejövök annak a csajnak, de ha barátja van, akkor mi a f.szt néz más fiúkat? Én úgysem fogok vele kezdeni ha barátja van... Vagy ha annyira bejövök neki, akkor miért nem hagyja ott a hapiját.


Na mindegy nem ez a lényeg, nem is érdekel.


Van egy lány, őt netről ismerem, totál oda van értem, a szavaim is utánozza stb. Szóval eléggé nyomul. Amúgy egyáltalán nem tetszik, nem is szép...

Illetve van egy másik lány, ő tetszik, igaz hogy nem fullos, de nem közömbös nekem, szerintem bejön. Illetve úgy érzem én is bejövök neki, amúgy szerintem jól járnék vele, valszleg még szűz, nem egy agyonsminkelt, egyszerű csaj.


Szerintetek mielőtt még elkezdenék járni vele, hiba lenne kihagyni, hogy lefeküdjek párszor azzal a csajjal, akit netről ismerek?



2012. máj. 5. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
az lenne a hiba, ha lefeküdnél vele. Azzal feküdj majd le akit szeretsz!!! Ismerd meg az a lányt, akinek te is bejössz.
2012. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szereted a netes csajt? Tetszik? Azt írtad, nem. Ha te vagy a kanok királya, akkor tedd, amúgy szerintem nem kéne.


Részvétem a másik lányért (aki tetszik, de van pasija). Ez csak barát kapcsolat marad. Ne próbáld elválasztani a párjától, mert akkor a végén az ellenkezőjét éred el, meg fog utálni. Ha képes vagy kivárni, míg esetleg a kapcsolatnak vége és akkor próbálkozni, akkor le a kalapom előtted.


Mivel az első foglalt, a második pedig akar téged, de te nem akarod őt igazán, marad a harmadik lány.

2012. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt most nem egészen értem. Nem azt mondtad, hogy a foglalt csajjal nem akarsz foglalkozni?

Amúgy csak mondom h attól még nem lesz jobb. Én is pont ilyen szituációba kerültem, amit leírtál, ott tartunk ahol 1 éve, a csaj epekedik utánam, de a hapsiját fél otthagyni.

2012. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 lányról írt: egyről, akit szeret, a csajnak se tárgytalan, de foglalt. Egy másodikról, akit a netről ismer, a csaj nyomul, de neki nem jön be. És egy harmadikról, aki nem fullos, de bejön neki és a csajnak is bejön.
2012. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

így van pontosan :) három lány van.


Amúgy hiába akármennyire is megőrülök az elsőért, nem fogom senkitől sem elválasztani, egyébként se nagyon beszélünk már mert mindketten visszahúzódóak vagyunk, vagyis ilyen képet mutatunk egymásnak. Csak bámuljuk egymást...


A második nagyon nem jön be, de nagyon nyomul, most nem tudom h lefeküdjek-e vele vagy sem.


A harmadik mint írtam egész aranyos, szerintem be is jön mert mindig ahogy nézem mondom magamban h hmm nem is csúnya, meg valami csak megfogott benne ha érdekel.


Szerintetek kihagyjam mindenképp a szexet a másodikkal? Tényleg nem lenne semmi érzelem csak szimpla dugás. Megéri vajon?

2012. máj. 5. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagyd ki, semmi értelme. Még az se biztos, hogy jó lenne, hiszen érzelem mentes lenne.

(2. és 4. választ is én írtam).


N.

2012. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!


Amúgy én is ettől tartok, hogy rosszabb lenne mint jó azzal a csajjal.

Akkor lehet inkább ezzel a 3. csajjal kellene jobban összemelegedni, és majd vele mert vele már nem lenne érzelem mentes.

Viszont azt a csajt meg nem fogom tudni lekoptatni attól tartok. Nagyon nyomul.

2012. máj. 5. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Én leszarnám, hogy van barátja, lehet pont szakítani akar.


2.-at is megdugnám ha tudom h legalább feláll rá.


3.-nak van amúgy a legtöbb értelme.

2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Engem sem érdekel h van barátja, de a csaj sem érdekel. Ha akar valamit jelezze vagy mittomén, bár nem hiszem h kikezdek vele pláne ha pasija van. Amúgy szerinted csak úgy hirtelen szakítana ha már több éve járnak?


A másodiknak nem tetszik az arca, meg elég csontkollekció. Szeretem a vékony lányokat, de ő már túlzás, meg elég magas is. Meg a stílusa miatt hiába is nézne ki jól, nem hozza ki magából amit lehetne.


Én is kezdek rájönni h a 3.nak van a legtöbb értelme, kedves, őszintének tűnik, kis csendes aranyos csaj, és nem mondom hogy jobban tetszik mint az első, de úgy veszem észre h bejön nekem, és a 2.-tól mérföldekkel szebb.


Talán tényleg a 3. lenne a legjobb választás, egyébként akkor jöttem rá h ő lenne a legjobb, amikor beláttam h az elsővel felesleges lenne kikezdeni.

2012. máj. 5. 12:04
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó még annyival kiegészíteném, hogy nem fogok vele kezdeni, de amúgy jobbnak tartom magam mint a hapija. Nem nagyképűségből, de szerintem jobban nézek ki nem is kicsivel. Jó persze nem vagyok olyan mint a legjobb képűbb férfiak, de lazán odaverem azt a hapit... Nem is értem hogy járhat olyannal, még megérteném ha valami tényleg jó hapsija lenne.


Egyre jobban bejön amúgy a 3. csaj, vajon tényleg ő a legjobb választás?

2012. máj. 5. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!