Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szakított velem a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított velem a szerelmem és egyfolytában röhögök. Ez normális vagy ez sokk? 3 éves kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy???
2012. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20+ lány
2012. máj. 5. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:
20+ ? :D ok.. akkor látszik nem nagyon viselt meg a dolog.. Lehet h most röhögsz.. de később lehet hiányozni fog.. Kis idő és lehet akkor fog igazán hiányozni..
2012. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig én komolyan kérdeztem! Most nem tudom mi jár a fejemben...nem tudok gondolkodni se
2012. máj. 5. 11:11
 5/14 A kérdező kommentje:
11:11 köszönöm! Igazad lehet!Ezért is kérdeztem meg, mert én soha senkit nem szerettem ennyire.
2012. máj. 5. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
majd egy két nap és rájössz.. :) vagy ha éppen "csajos" vagy és hiányzik a közelsége.. :)
2012. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sült bolond vagy!!
2012. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egy 3 éves kapcsolatnak véget vetni elég nagy sokk lehet, hiszen jó nagy szeletet képvisel az eddigi életedben, nem egy szimpla randi. mindenki másképp reagál ilyen sokk, vagy feszült helyzetekre, van, aki bőg, van, aki féktelenül bulizik. szerintem normális, nekem egyből nagymamám jutott eszembe, aki ilyen sokk helyzetben mindig röhög. pl nagybátyám alatt egyszer leszakadt a móló, és beleesett a vízbe, de olyan szerencsétlenül esett, hogy komoly baja is lehetett volna, nagymamám meg röhögött. ő mindig nevet, amikor sokkos, vagy riasztó dolog történik, mondta, hogy nem azért, mert örül neki, hanem zavarában nem tud mit csinálni. van ilyen embertípus :)
2012. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó hozzászóló! Olyan jó, hogy vannak rendes emberek, akik még a helyzetemet is átlátják. :)
2012. máj. 5. 12:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez is lehet egyfajta reakció. Amikor velem szakított tavaly nyáron a barátom, én órákig olyan voltam mint aki lebénult, az első 2 hetemre utána nem is emlékszem teljesen. Úgy működtem mint egy gép.
2012. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!