Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szebbnek látom, lehet tényleg az?

Figyelt kérdés

Van barátom 10 hónapja. A volt barátnője sajnos nagyon rosszindulatú, próbál engem minél rosszabbnak beállítani, talán azért mert még nem léptük át azt a kort, hogy rájöjjünk mi is az élet rendje. Én 17 vagyok, a másik lány 18, de nekem eszembe se jut most, hogy majd a barátom (ne adj Isten) következő barátnőjét ilyen helyzetbe hozzam, csupán "bosszú" miatt. Bár lehet akkor majd én is meghülyülök.:) Nem konkrétan az a gondom hogy vissza akarja szerezni a barátomat, hanem a folytonos ellenségeskedés, alattomosság. Nem nyíltan a szemembe szid, hanem a hátam mögött, ami talán még bosszantóbb.

Problémám az, hogy akármit is csinálok, akárhogy is próbálok máshogy gondolkodni MINDIG szebbnek és jobban látom magamnál. Mindenki nyugtat hogy nem így van, mert tényleg szebb vagyok, de nekem erre nincs szükségem. Nem tudom magamban tisztázni ezt a helyzetet, mert tudom hogy engem szeret a barátom, és őt már nem, sőt ellenkezőleg, de bennem van mindig hogy biztos tetszik neki még most is, mert hát a szerelem múlik, de a "tetszés" nem. :)

Ez egy nagyon kislányos és gyerekes érzés amit én érzek, igazából rosszul érzem magam hogyha szép ruhában van, hogy szebb a bőre, nagyon pénzesek és megtehet mindent, mindennel kapcsolatban. Nagyon rossz érzés, MINDEN napomat felemészti, nagyon szégyellem, azt hittem ennél érettebb vagyok, hogy ilyenen problémázzak. Tudni kell, hogy rengeteget foglalkozom a külsőmmel, az a véglet vagyok akit tényleg mindenki szépnek a lát, de magamban semmi szépet nem látok, egy idő után belebolondul az ember a tökéletességre törekvésbe.

Hogyan tudnám leküzdeni? Ha már ilyen gyerekesek az érzéseim, talán az is segítene ha például egy új ruhát vennék magamnak? Segítsetek, mert nagyon szánalmasnak érzem magam.

Köszönöm előre is.



2012. máj. 2. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy új ruha segítene...

Hidd el, ha tetszene is neki még exe külseje, a természete miatt meg tudja úgy utálni az ember a másikat, hogy hányingere legyen a látványától is.

Amit tehetsz: állj egy picit kevesebbet a tükör előtt, és inkább csak érezd jól magad. Párod szeret, és nem csak a külsőd miatt (nyilván az is megfogta, de ugye az önmagában csak dugásra lenne elég, nem egy kapcsolatra), így lehet, hogy a másik lánynak szebb a bőre, de téged szeretnek a tökéletlenséged ellenére. Ez szerintem mindent elmond. Egy dolog van, amivel biztosan szebbé teheted magad, ha jól érzed magad, és szívből mosolyogsz. Ennél semmi nem áll jobban egy fiú számára egy lányon... főleg, ha mást nem visel mellé ;)

2012. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!