Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a szüleim ellenzik a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A barátom idősebb nálam. Én 19 ő 26 és a szüleim, de leginkább anyukám szerint nem illünk össze, mert ő hamarosan családot akar én meg még tanulok,és nem is tervezek családot egy darabig! A másik bajom, hogy picit alacsonyabb nálam, nem azt mondanám h zavar, mert szeretem, csak az utcán mikor sétálunk az idióta tekintetek zavarnak. Attól félek h kellemetlen neki velem végigmenni az utcán. És persze a magassarkú tabu...előre köszi a véleményeket.

2012. máj. 6. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta jártok? Ha szerelmes vagy és közösek a céljaitok,akkor nincs gond.
2012. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

A magasság dolog... ha téged nem zavar akkor mi a gond? Nem kell mással törődni. Tudom ez nehéz, de amint így teszel az életed is sokkal könnyebb lesz.


Abban igaza van anyudnak, hogy a srác már egy kicsit előrébb járhat, mint te. De ha ezt meg tudjátok beszélni, akkor nincs semmi gond.

A szülőkkel meg nincs mit tenni. Azért szülők, hogy aggódjanak. Ha majd neked lesz gyereked, akkor úgyis átérzed. Elfogadod a véleményüket, de nem hajtasz fejet nekik.

2012. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte már hónapokkal mentek a találkozások. én nagyon szeretem őt, és ő is engem, csak nem szeretném h kellemetlen legyen neki a családommal csak mert nem nézik jó szemmel...vagy ha látják h boldogok vagyunk leszállnak rólunk?
2012. máj. 6. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
hány cm a pasid ?
2012. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kb 164-5 én meg 167-8
2012. máj. 6. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:

19 vs 26 elég sok. Volt osztálytársnőm belevágott egy ilyenbe és sok nagy bőgés lett belőle, mielőtt szétváltak volna. Vannak tündérmesék, de aki 26 évesen nálánál ennyivel fiatalabb lányt keres, annak komoly belső problémái lehetnek.


Persze legyetek boldogok, meg hasonlók, de az első döccenésnél menekülj!

2012. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

miért volt gáz a szakításuk?

egyébként valahogy mindig az idősebb pasikkal találom meg a közös hangot. a korombeli srácok néha olyan komolytalanok...

2012. máj. 6. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok a korkülönbség. 7 év, ne vicceljetek már... A párod szeretne már családot? hogy áll a dolgokhoz?

A szüleid szerintem attól féltenek, hogy bevállaltok majd egy gyereket mondjuk egyetem elvégzése előtt. Beszéljétek meg. Attól, hogy idősebb, nem törvényszerű, hogy mondjuk 28 évesen akar családot.

2012. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát csak viccesre véve a dolgot beszéltünk róla...de egyszer felhozta a húgát aki 23 éves és most szült..de én 23 évesen sem szeretnék gyereket...ha elvégeztem a sulit és megfelelő egzisztenciát szereztem..
2012. máj. 6. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korkülönbség nem nagy, bár kinek mi.

Én 17 voltam amikor megismertem az akkor 30 éves férjemmel.

18 voltam amikor beadtam a derekam. Most 26 vagyok és 8 éve együtt.

Ott inkább ö tolta volna ki idővel a gyerek vállalást, de a természet közbe szólt így már gyerek is van.


Szerintem ne rágódj ezen, mi lesz ha... élvezzétek a szerelmet élvezzétek a fiatalságotokat, egymást és az idő úgy is eldönti mi lesz.

Sok boldogságot nektek még hosszú évekre vagy örökre :-D

2012. máj. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!