Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan frissítsem fel a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve vagyok párkapcsolatban egy fiúval akit nagyon szeretek még mindig, kötődök hozzá és szeretnék még sokáig vele lenni.. viszont úgy érzem a párkapcsolatunk már nem a régi,nincs meg az a nagy vibrálás már nem akar annyira mint régen. Lehet hogy túl rövid pórázon tartom de féltékeny típus vagyok. Nemtudom hogy megcsalt-e de a telefonjába arra utaló sms-eket olvastam, de érzem hogy ö is nagyon szeret engem és bármikor bármit megtenne értem, de kezd kihűlni a 'nagy szerelem'
2012. márc. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináljatok közös programokat, sokat legyetek együtt.
2012. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy updatet a netről.
2012. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
te meg nézz sok family guyt mer elég sz@r humorral vagy megáldva
2012. márc. 12. 20:21
 4/4 anonim válasza:
Csináljatok izgalmas, közös programokat, amiket mondjuk már rég óta ki akartatok próbálni, csak eddig nem jött össze valamiért...vagy mondjuk lepd meg egy sexi fehérneművel, babydollal, akár egy sexi tánccal (Hidd el egy keveset takaró, erotikus ruhának, magassarkúnak, és pár kecses test mozgatásnak egy pasinak sem jut eszébe más csajra gondolni, és az értékelés is benne lesz a top 10-ben) ...a fantáziátoknak, már csak maximum a gátlásaitok szabhatnak határt!
2012. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!