Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen nő lenne ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő lenne ideális hozzám ez alapján?

Figyelt kérdés

Ismeretlen emberek előtt nem tudatosan, de megjátszom magam, a szentet adom.

Viszont ha már ismerem őket, hajlamos vagyok a hülyeséget nyomni, nagyképűsködni meg minden ilyet. A vezetési stílusom is ilyen agresszív lett az utóbbi időben.

Nőt nem tudom milyet válasszak, eddig úgy voltam vele, hogy nem kell nagyon szépnek lennie, csak egyszerű házias stb legyen, de úgy érzem, nem biztos hogy ilyen lenne az ideális. Lehet kellene az is ezek mellé, hogy legyen benne kalandvágy, néha civakodás legyen stb, mert tartok tőle, hogy egy túl egyszerű, túl kedves csajjal lapos egyhangú lenne minden.


Milyen nő lenne ideális hozzám?



2012. máj. 13. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Gumi
2012. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
LOL XD
2012. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 asdface ***** válasza:

Ezt a szíved fogja igazán tudni memgmondani.

Ha előtted lesz tök mindegy ide mit írtunk eszedbe se fog jutni. :)

2012. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod a párválasztás nem olyan, hogy írsz egy listát és az alapján válogatsz.

Ismerkedj, találkozgass, aztán majd érzed, érzi a partner, hogy jók lesztek-e együtt.

2012. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy primitív idióta akarsz lenni, akkor menj, nekem édes mindegy, hogy ki, mivel rontja el az életét.
2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó te mennyi idős vagy? Elég bölcsnek tűnsz :)
2012. máj. 13. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Kereshetsz "ideális" nőt, de úgysem találsz egy lista alapján. Mikor találkozol valakivel és elkezditek jobban megismerni egymást úgyis tudni fogod, hogy ő az ideális társ vagy sem.

De, hogy ténylegesen a kérdésre válaszoljak az ideális nő számodra szerintem:

Külsőre átlagos szépség (az a fajta, aki nem mű, festék nélkül is kinéz valahogy): ez azért is előny, mert az olyan lányok közt, akik napi 12 órát vakolnak nem sok kalandvágy van, mert "nehogy elkenődjön a smink" és minden második percben tükröt keresnek.

Belsőre:

legyen házias, tudjon gondoskodni a mellette lévő férfiról

bizonyos dolgokban legyen makacs,céltudatos, de ne a nadrágot akarja hordani. Egy kellően makacs nővel lehet veszekedni, ha nagyon akarsz.


De ha gondolod válassz egy cicababát, és akkor a féltékenységből adódó vita, az állandó kosz a lakásban és a főznitudás hiánya is adhat okot a vitákra.

2012. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nem tudom, számít-e még, mindenesetre válaszolok én is.

az előttem hozzászólókkal ellentétben én nem tekintem "ideálisnő-keresési akció" elméleti alapozásának a kérdésedet, sem szívtelen idiotizmusnak.

nem mkit vezérelnek az érzései az életben, és bizony sok ember megfontolja a döntéseit, mielőtt cselekszik.

te valószínűleg azok közé tartozol, akiknek a gondolatai fontosabbak az érzelmeinél, és mivel - a kifejtésed alapján feltételezem, nem vagy már kamasz - még mindig nem tudod eldönteni, milyen nő illene hozzád, nem gondolom, hogy könnyen ítélkező ember lennél, hanem inkább olyan liberális/szkeptikus beállítottságú személy, akit a dolgok megítélése és minősítése helyett a megélése/megismerése vonz. ez a kalandvágyadban is jelentkezik.

mindezeket átgondolva úgy gondolom, valóban nem lenne célravezető egy "egyszerű, házias" nővel összejönnöd, akivel könnyen összekapnátok olyan egyszerű (és rendkívül sztereotíp) esetekben, mint a "pasi hajnalig bulizik/iszik", "cipővel tilos bemenni a lakásba" stb. mindenképp fontos, hogy ne konzervatív lánnyal jöjj össze, hanem egy rugalmas, önálló, határozott, laza és vagány nővel, aki aktívan él, szeret dolgozni, akivel közös hobbijaitok lehetnek (ha sportolsz pl.), aki talán nem fog főzni neked és takarítani sem fog utánad, de egyenrangú társad lesz a kalandokban és a beszélgetésekben vagy adott esetben a veszekedésekben (egyébként ez a vágyad is arra utal, h nem az ideálisat keresed, nem egy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatra "áhítozol"). végül olyan szellemi társ is, aki egy ilyen típusú kérdés megvitatásában is nagy segítséget jelenthet neked.

ezeket átgondolva bulikban, kalandkedvelő barátaid körében, a hobbijaid környékén (megint a sportpéldát említem: ha úszol pl., akk az uszodában) érdemes keresgélned.

rem, segítettem.

2012. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!