Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális ellenszer szakítási fájdalom ellen? Ha jól végig rágod h mi miért történt, rengeteget gondolkodsz rajta, vagy ha teljesen eltereled a figyelmed róla?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálam önkéntelenül is gondolatok sokasága áraszt el,gyomoridegem van.Ha lakásban vagyok,a nettel próbálom elterelni a gondolataimat,fórumok,stb,de jobb ha az ember kinn van a levegőn,végzi a dolgát,vagy kirándulgat erre-arra.És addig csinálni,míg nem enyhül a dolog.Mert egyszer eljön az is.
2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fekete címkés JimBeam, másfél-két üveg.
2012. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj rajta, az a legrosszabb ha a miérteket keresed, vagy h mi lett volna ha....... Felesleges rágódni rajta, ugysem tudod megváltoztatni. El kell fogadni a helyzetet, és lezárni magadban. Tudom nem könnyű, de gondolj arra vminek a vége, az egy új dolog kezdete.

Tereld el a figyelmedet, nekem pl. jó volt ha társaságban voltam.

2012. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg át kell gondolni és levonni a következményeket, h máskor ne kerülj hasonló helyzetbe! Plusz keress olyan elfoglaltságot ami emeli a hangulatot! Barátok, pia, sport, természet, buli, új pasik begyűjtése. Vegyél ruhákat!!!! Új frizura:)


Meg el kell fogadni a döntését, és elengedni lelkileg. Idővel jobb lesz!

2012. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2-nél a pont, bár a részletkérdésekben még vitatkozunk, én a Ballantine's-ra esküszöm.
2012. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen az segíthet akivel szakítottál!

Tartsátok a kapcsolatot és beszéljétek ki magatokból. Sokkal könnyebb úgy ha már megértettétek hogy külön mindkettőtöknek jobb!

28F

2012. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:30


Tudod mi az a delírium?

Hülyeséget ne tanácsolj!

2012. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom. Másfél-két üvegtől még nem tartottam ott, de frankón elfelejtettem. Még jó kedvem is volt.


Egyébként a beszélgetésnél még a delírium is jobb, amikor az is szar ha rágondolsz majd odamész beszélgetni nem?


#5: Felőlem mehet az is, de a Jimmyt jobban szeretem.

2012. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem jó ellene semmi.:/
2012. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 00:21


Én napokig fetrengtem, aztán kizsaroltam egy találkozót és elbeszélgettünk. Illetve elmondtam amit akartam. Nem tudom h ő hogy élte meg mert lexarom, ő volt a szemét, de nekem akkora követ gördítettek le a szívemről mint egy ház!

Olyan volt mint mikor aggódsz h az egész falu leégett és utána meghallod hogy a te házad ép és sértetlen!


A delírium pedig komoly dolog! Az a mennyiség amit te mondasz szerintem bőven elég az öngyilkossághoz is. De ha a véralkoholszinted nem öl meg és a májad sem károsodik végérvényesen akkor még mindig megfulladhatsz a saját hányásodban! Hurrá! :)

2012. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!