Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem, hogy visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, hogy visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés
Tegnap hirtelen szakított velem a párom 14 hónap után. Olyan hirtelen, hogy majdnem ideg összeroppanást kaptam, ma meg suliból is haza kellett jönnöm, mert elájultam. Amióta együtt voltunk mindenki irigyelt minket, hogy milyen szép pár vagyunk, milyen szép a szerelmünk. Nekem ő minden téren az első, hihetetlenül szeretem. Tudni kell rólam, hogy nincsenek igazán barátaim, mert kicsit különcke vagyok. Azonban megismerkedtem egy sráccal, vele nagyon jókat tudtam beszélni mindenről, viszont nem rejtette véka alá, hogy mennyire szép vagyok és mennyire tetszek neki. Az egómnak jól esett, jókat elhülyültünk, de tudtuk, hogy ez csak max. barátság lehet, hiszen szeretem a párom. De a beszélgetések során sokszor beszéltünk a szexről, meg küldtem neki pár profilképet magamról ruhában és melltől felfele, hogy döntse el melyik tetszene legjobban páromnak. Párom tudott a srácról, hogy hogy ismerkedtünk meg, meg hogy beszélgetünk, de tegnap elolvasta az MSN beszélgetéseinket és azonnal szakított velem. Derült égből villámcsapás... Aztán még eljött és azt mondta, hogy pénteken 6ig nem akar rólam hallani, utána meg eldönthetem, hogy melyiküket választom. Ez persze egyértelmű, de nem tudom, hogy van e egyáltalán esélyem, hogy megbocsájt, vagy hogy ki tudom e engesztelni. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszönöm, aki végigolvasta és írt véleményt! 17L

2012. máj. 14. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén viselkedett a barátod. Már ha a szakítás mellé nem kaptál egy pofont is. Szerintem az lett volna a minimum. Ribi.
2012. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, férfi szemmel vki bővebben kifejtené, hogy megérthessem a logikát?
2012. máj. 14. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkedett. Te meg legközelebb figyelj oda!
2012. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem lesz legközelebb, hogy ilyet teszek. De van esélyem, hogy visszakapjam valaha őt?
2012. máj. 14. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor most gondolj bele, hogy hasonló helyzetben te hogy érezted volna magad, ha kiderül, hogy a pasid mindenféle lánykákkal szexről beszélget nap mint nap, meg képeket küldözget nekik.

De az egészben egyébként szerintem az a legrosszabb, hogy a másik srác gondolom belédzúgott és te meg folyamatosan "áltatod" azzal, hogy ilyen témákat pedzegetsz.

Ha jósolhatnék akkor azt mondanám, hogy előbb vagy utóbb mindenképp össze fogsz jönni a másik sráccal. Velem pont ez volt, kb abban a helyzetben voltam mint a párod, az akkori barátnőm meg váltig állította, hogy csak barát az a másik srác, aztán szakítás után egyből összejöttek.

2012. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez a srác nem vonzó egyáltalán. Fordított helyzetben valószínűleg megbeszéltem volna, nem pedig minden nélkül MSNen, kamerában szakítok. Bárhogy is alakul az egész, megszakítom ezzel a sráccal a kapcsolatot.
2012. máj. 14. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, az nem normális, hogy baráti kapcsolatot szakítasz meg, egyszerűen csak baráti kapcsolatnak kellene lennie, de gondolom a párod azt látta a beszélgetések alapján (és lehet, hogy igaza volt), hogy elkezdtetek közel kerülni egymáshoz. Te lehet észre se vetted, mert ez egy hosszabb folyamat, de a párod ömlesztve kapta az egészet a nyakába. Persze amit ő csinál az hiszti, ha szakítani akart volna, akkor nem feltételek szab, hanem szakít. De ettől még valahol érthető a reakciója.
2012. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én megértem persze, fordított helyzetbe nekem se esett volna jól. Sőt.. Volt időm ma átérezni h mit érezhet, de inkább vállalom, hogy továbbra se legyenek barátaim, minthogy ő örökre eltűnjön az életemből.
2012. máj. 14. 13:52
 9/10 ismeretlenXDD válasza:
Na figyelj! amit te tettél, az genyóság, és a párod is ezért szakított veled. azt, h ilyen képeket külkdözgetsz neki, a párod nem biztos, h tudja mért teszed, meg egyébként is. Szerintem a párod döntése jogos volt, de ha elmagyarázod neki a saját szemszögedből lehet, h megváltozik a véleménye.
2012. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Péntekig esélytelen h bármit tegyek, én megértem az ő álláspontját, nem tudom, hogy van e esélyem visszaszerezni.
2012. máj. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!