Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátomat visszaszerezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátomat visszaszerezhetem, ha elítélték, miattam?

Figyelt kérdés

az exbarátom nagyon sokat nyomult, már miután nem voltunk együtt, aztán elszakadt a cérna (voltak akkoriban más gondjaim, betegség, meg nem szerepeltem túl jól versenyeken, apám is hülye volt), úgyhogy direkt nem válaszoltam a leveleire, összegyűjtöttem, beadtam a rendőröknek, kicsit durvítottam a dolgon, sírtam is a rendőrnek sokat, valahogy le kellett vezetnem a feszültségem!

aztán sikerült a feljelentés, még volt, aki tanúskodott is mellettem, elítélték, felfüggesztett börtönbüntetésre...

tudom, nagyon nagy marha voltam, nagyon hülye, de mit tegyek? nem volt ő olyan rossz szándékú fiú, és azóta nem igazán vannak új udvarlóim...

nem szerezhetem vissza sehogy sem? megbántam... sajnálom...

17/L


2012. máj. 13. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen retardált idióta vagy de komolyan...

Ha komolyan légből kapott mese alapján kapta a büntetését, akkor mondjuk elsősorban vágd pofán magad, hogy ennyire kib.sztál valakivel. És őőőőőszintén remélem, hogy a srác ezek után félmérföldre elkerül...


Bár elég fake szagú ez az egész.

2012. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
azért nem légbőlkapott, nagyon sokat keresett szakítás után... még heteken át...
2012. máj. 13. 18:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő már sosem lesz a tied
2012. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés kamu. Ha mégsem, akkor egy idióta vagy.. Nem szerezheted vissza.. Remélem senki le sem áll veled többet... Szégyent hozol a nőkre.. Nem értem az ilyen kis éretlen gyerekek miért nem barbiznak még, minek foglalkoznak a férfiakkal..Hihetetlen, hogy ilyenekkel mulatják az időt, vezetik le a feszültséget, ahelyett, hogy naplót írnának meg sírnának a párnájukon, mint ahogy a normális gyerekek.. Elhülyít titeket a tv, meg az internet..
2012. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ne is írjak neki, hogy ne haragudjon, vagy valami??
2012. máj. 13. 18:52
 6/18 A kérdező kommentje:
valami bíztatót.. kérlek titeket!
2012. máj. 13. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés. Egyrészt a nyomulós levelek küldése nem szerepel a Btk-ban, mint bűncselekmény, még zaklatásnak sem mondanám.

De én nem reklámoznám a helyedben azt, hogy a nyomozó hatóság előtt feljelentetted, úgy, hogy felnagyítottad a dolgokat. A hamis vádért börtön jár...

2012. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el neki pár régi levelét...Hátha eszébe jutnak róla a régi szép emlékek, amiket neked köszönhet..Biztos újra beléd szeret..
2012. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
erre csak annyit tudok mondani, hogy a kúrva anyádat te hülye ribanc
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti éppen zaklatásnak lehet minősíteni.


De azt hiszem valami nem világos a kérdezőnek:

Ez az ember téged bottal nem piszkálna meg. Ha úgy van ahogy leírtad: nem szeretetet érez irántad, hanem megvetést, és undort.


Ha látná ezt a kérdést, és tudná bizonyítani, hogy Te írtad, ellened hamis tanúzás, és hatóság félrevezetése miatt feljelentést tehetne. És elég sok pénzt kéne az államnak fizetned, amiért más ember ellen használtad az igazságszolgáltatást. Másrészt azért a stresszért, amit okoztál neki szintén kártérítésre lenne jogosult.


Röviden-tömören összegezve: Kedves kérdező, egy sz@r ember vagy, és remélem egyszer tényleg átéled azt, ami miatt elítéltetted azt a hapsit. És hogy akkor nem lesz, aki segítsen.

2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!