Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert erez mindig az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erez mindig az egyik fel tobbet, egy fiu lany baratsagban? Mit tegyek ha en vagyok az az egyik? Nagyon jo haverok vagyunk, de neha ad felreertheto jeleket.

Figyelt kérdés
ketsegbe vagyok esve, nem szeretnek veget vetni a baratsagunknak , egy szakitassal..

2012. máj. 14. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
B*zi vagy ha nőkkel barátkozol. Nekem ez a véleményem.
2012. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amugy lany vagyok..
2012. máj. 14. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor meg mondjuk neked kéne jeleket adni nem neki:). adj te is, aztán meglátod mit reagál rá.
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem azért nincs mindig ugy, h vki is többet érezne.. ez nem ettől függ.. nem azért baratkozol vkivel h aztan beleszeress, vagy hasonlo.. amugy meg hat na, ez van, van olyan, h megszakadnak az emberi kapcsolatok.... :(
2012. máj. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet bejössz neki, mint lány, ezért ad jeleket...csak bátortalan ő is, mert nem tudja te is így érzel-e. :)
2012. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát adj jeleket és kérdezz rá h mi lenne ha több lenne köztünk mind barátság...
2012. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát... Én is hasonló helyzetben vagyok, de a helyedben elmondanám neki, hogy mi a helyzet. Ha jó barátok vagytok, teljes mértékben meg fogja érteni a dolgot, akkor is, ha ő nem szeret téged úgy, mint te őt. Viszont ha szeret, akkor ő is elfogja mondani. A szakítás pedig hülyeség, hogy tönkre tesz egy barátságot.. Ez tapasztalat, embertől függ. Például én és az exem legjobb barátok lettünk, mióta szakítottunk. Ha valóban olyan nagyon nagy a barátság, bízz meg benne, mondd el neki, mit érzel és meglátod mit válaszol. Ha pedig összejöttök és akármi miatt is szakítanátok, ha igazán szeretitek csak mondjuk barátilag is egymást, nem fog a barátság megszűnni csak úgy.. :)
2012. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. remelem lesz batorsagom kozolni vele. (:
2012. máj. 15. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak bátorság, nem fogja leharapni a fejed! :D
2012. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat igen, de mi van ha nem viszonozza, es megromlik a baratsagunk?!
2012. máj. 15. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!