Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami megengedett egy fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom ,most lettünk nemrég nagyon jóba , de úgy érzem hogy talán többet akar tőlem. Az a baj hogy nincs másik ilyen barátom tehát nem tudok viszonyítani hogy most ez normális vagy nem. Írnátok pár dolgot hogy ti hogyan viselkedtek ilyen helyzetekben? Mit csináltok , mit beszéltek meg? Előre is köszönöm
2012. febr. 4. 18:14
 1/6 dikkmánöcsém ***** válasza:
64%
ebből vannak a legjobb szexkapcsolatok! egy jó barátság egy nemi kapcsolattal.. szerintem jó kombó!
2012. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:
72%

Kérdés az, hogy barát akarsz-e vele maradni végig,

vagy elképzelsz vele többet is?


Amúgy ölelés, 2 puszi max ami megengedett. Ha már

érzed, hogy meg akar szúrni, akkor engedhetsz az

ölelésből :)


Idővel bízz meg csak benne... mióta vagytok jóban ?

2012. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy kis tapi csók szex XD

félretéve a viccet minden olyat amit egy lánnyal megcsinálnál :) persze ha nem akarsz többet a fiútól !

2012. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem volt nagyon jó fiú barátom, kb mindent meg lehetett vele beszélni. Jó, nyilván nem azt, hogy ha találkozunk, hozzon tampont, mert elfelejtettem venni, de ő elmondta, hogy mi van a barátnőjével, meg min vesztek össze, meg csomó olyat, amit másnak nem. Mi megengedett? Bár nekem tetszett, vagyis nem tudom, nagyon szerettem, akár többet is el tudtam volna képzelni mint barátság, de egyébként mint egy barátnő. Szóval nem kell feszengeni, volt hogy osztálykiránduláson egy ágyban feküdtünk és beszélgettünk, vagy hogy a combomra firkált, vagy meg mert érinteni vagy bármi, szóval nem volt zavarban, de egyébként soha semmi nem történt.
2012. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: jó barátok és szexelnek... Nem ezt hívják a legjobb párkapcsolatnak?
2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!