Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy akinek 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy akinek 18 éves koráig 1 barátja és bnője sem volt még, annak már nem is lesz, úgy ahogy rendes élete sem? :/

Figyelt kérdés

18 éves leszek nem sokára. Nem volt még 1 barátom se és bnőm se. Igaz vtak neten akik azt állították, hogy a barátaim, de azok túl messze laknak és az ilyen netes izéket nem tekintem barátságnak.

Minden ismerősöm azt mondja, hogy nekem sosem lesznek barátaim, bnőm se és rendes életem se, mert életképtelen vagyok. A suliban se tudok kivel beszélgetni. Magányos vagyok és ez engem nagyon bánt. Az öngyilkosságomat tervezem :(


17/F



2012. máj. 17. 06:36
1 2
 1/16 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Hülyeség az egész. 23 évesen lett először barátnőm, azóta is együtt vagyunk. Igaz barátom nincs, de nem is annyira hiányzik. Fel a fejjel...
2012. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha nem gyűjtesz bátorságot akkor tényleg...

Én életem szerelmét mulasztottam el...

2012. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ellene, szocializálódj! Öngyi meg ne legyél, mert - egy nagy embert idézve - "A halál olyan végleges, míg az élet tele van lehetőségekkel."
2012. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 26/F vagyok és ugyan ott tartok, ahol Te. Az életem egy nyomorult tengődés, egy halott ember vagyok, aki lélegzik.

Én is ilyen antiszociális voltam mindig.

Azt tudom javasolni, hogy próbálkozz minden erőddel. bármi is legyen a Te problémád, ami gátol ebben. Felejtsd el ezt a "18 éves korig" baromságot. Csak tegyél félre mindent, és próbálkozz. Bármilyen rossz élmény vagy visszautasítás is vár rád emiatt, akkor is 1000x jobb lesz, mintha csak vársz a csodára. Tanulj az én hibámból, mert ennél az életnél, amit én élek bármi jobb, hidd el. Csak csináld! OK?

2012. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "18 éves korára..." egy ősi, Kiowa indián törzs bölcsességén alapszik.


A törzs fiú tagjának 18 éves koráig kellett bizonyítani, hogy méltó tagja lehet a törzsnek, és jól tudja szolgálnia azt, hogy később akár vezető is lehessen.


18 éves korára már legalább 1 bölényt, és 1 medvét el kellett ejtenie, és együtt kellett hálnia a törzs 1 szűz lányával.


Ha ez nem sikerült, a törzs tagjai kiközösítették, és onnantól neki, egyedül kellett boldogulnia az életben. Számos legenda született az ilyen száműzött fiúkról. Volt, aki később saját törzset alapított, és nagy tiszteletben tartották, sok feleséggel, és gyermekkel.

Bár ez a szerencsésebb eset. A legtöbb ilyen száműzött indián fiút általában 1-2 nap alatt széttépte valami vadállat.


Uk-muk-fu, haman-duk!

Semmi sem biztos, de minden lehetséges!

2012. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
18 éves korig általában csak a legjóképűbb srácok tudnak becsajozni. Később az átlagosaknak is sikerülhet, csak a csúnyáknak nem.
2012. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Drágám ezt nem tudom honnan vetted unokatesóm 40 évesen találta meg a szerelmet és 2 év leforgása alatt kétgyermekes boldog családanya. :) Ha mondtuk volna neki ezt 5 éve ő se hitte volna. Ha meg öngyilkosságot tervezel egy gyáva szánalmas alak vagy.
2012. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Persze, amint betöltöd a 18-at és a Nagy Mérlegkönyvben a másik oldalon nem lesz minimum egy punci ellensúlyozásként, amit megszereztél magadnak, azonnal elzárják az életcsakrát és lassan elsorvadsz.


Ez egy nagy hülyeség, nem is tudom, hogy honnan veszel ilyet...

Ha bátortalan vagy, menj el Nicholas Viktor Csábítás Akadémiájába tanulni, az majd segít (ők azt állítják, hogy jó...)


Öngyilkos meg ne legyél, mert egyre kevesebb a munkaképes fiatal kis hazánkban és szeretném, ha közel 40 év múlva lenne egy kis nyugdíjam (bár úgysem leszek soha nyugdíjas).

Ráadásul, ha nem sikerül, az államnak egy csomó pénzébe kerülsz és lefoglalod a mentőautót, amire másnak is szüksége lenne.

2012. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez sajnos így igaz és állítólag csak minimálbért fog kapni egész élete végéig :(
2012. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen volt az első barátnőm az se túl hosszútávú azóta keresgélem a megfelelő párt de nincs bajom a nők terén alkalmi kapcsolatokból akad jócskán csak én válogatok ezért nincs fix kapcsolat :) Barátokat is mindig megválogattam akivel néha összejövök az is csak 1 van akit barátnak tartok túl sok a számító mocsok ember azokból meg nem kérek még is jól elvagyok :) 22/F
2012. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!