Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat kérdezgettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat kérdezgettem a minap a múltjáról. Kiderült, hogy egy barátja előtt szexelt egy lánnyal, aki csak azért nem szállt be mert a csaj nem akarta. Sokkolt a hír. Ezen jár az agyam! Hogy felejtsem el? Ezer éve volt ez! Mégis bánt!

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kérdezted? (Ő meg minek mondta el?) Mindenki csinál hülyeségeket, ki nagyobbat, ki kisebbet. Ha nem akarsz tudni róla, ne kérdezd. Ha meg akartál tudni, akkor most már magadban meg vele kell elintézned. Ebben nem tud senki tanácsot adni.
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor ettől nem kell őt elítélnem ugye?
2012. máj. 13. 15:57
 3/9 A kérdező kommentje:
egyébként először nem mondta el, csak mikor már tizedszerre kérdeztem rá erre, hogy volt-e ilyen
2012. máj. 13. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:

"de akkor ettől nem kell őt elítélnem ugye?"


Hát a Btk.-ban nem találtam erre való cikkelyt, így szerintem nem kell elítélned.

Amúgy te elítéled ezt vagy nem? Van aki igen van aki nem.


"egyébként először nem mondta el, csak mikor már tizedszerre kérdeztem rá erre, hogy volt-e ilyen"


Te konkrétan rákérdeztél, hogy volt e ilyen?

2012. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már kérdezgetted, vállald érte a felelősséget. Ne gondolj amúgy rá, egy idő után elfelejted. PL. párom amikor a múltjáról mesélt, többek között mondta, hogy egy szilveszteri bulin elég nyilvánosan ujjazott meg egy csajt. Nagy kunszt, lényeg, hogy már csak én vagyok neki. Nem kell ezen fennakadni, ami volt, elmúlt.
2012. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, barátom hajmeresztő dolgaihoz képest, én ebben annyira nem látok semmi durvát... Amúgy meg ha kierőszakoltad belőle az infót, neked kell feldolgozni, nem neki mentegetőznie emiatt, vagy magyarázkodnia. Előtted történt, azért meg nem kérheted számon.
2012. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, igazatok van! Egyébként baromira boldogok vagyunk, hihetetlen különleges embernek tartom, nagyon szeretjük egymást, és úgy vélem épp ezért lepett meg a dolog, hogy igen nem képzeltem el ezt, hogy ilyenben benne lenne.Ami undorít egyébként az egészben, hogy a barátja látta. Tehát nem a csajra vagyok féltékeny vagy ilyesmi, mert egy buta kis ribi volt, csak ez hogy elképzelem, hogy előre megbeszélték, hogy fuu benne lesz a csaj, megdugjuk ketten stb. Tényleg az, hogy a fiút, aki most velem van, velem szexel, látta más, ahogy más csajjal szexel.
2012. máj. 13. 16:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen hajmeresztő dolgokra gondolsz?
2012. máj. 13. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írom ki ide, de hidd el, hogy ez lókuki azokhoz képest. :D
2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!