Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam, bátorságom? Ő érez valamit irántam? (Részletek a leírásban! )

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány az osztályomban akibe szerelmes vagyok. Jókat szoktunk beszélgetni, neveti, néha szemezni és már megőrülök érte. Van 1 barátnője, aki év eleje óta mondja, hogy szerelmes vagyok bele, de csak pár hete vagyok ennyire nagyon...a lényeg az, hogy egyszerűen nincs bátorságom elhívni valahová, vagy akármi hasonló. Legfőképp azért, mert félek attól, hogy visszautasít, de nem tudom miért. Már idén próbáltam egy lánnyal járni, nem sikerült, barátok vagyunk, azóta nem is "kell". De ő vele nagyon más. Mit tegyek? Hogyan tudnám leküzdeni az önbizalom hiányomat, egyáltalán honnan tudhatnám meg, hogy érez-e valamit irántam?

Bocsi, hogy hosszú lett.



2012. máj. 17. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd el.lehet holnap vège a vilàgnak...nem kell ennyit variàlni...mert lecsapja màs a kezedrol,ès bànhatod!
2012. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 I am God ***** válasza:

Gondolj arra, hogy holnap elhívja más és igent mondd a srácnak, mert Te sehova nem hívtad el.


Akkor majd megtudod milyen bénának lenni...

2012. máj. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hová hívjam el? Kis város, nincs mozi, még színház se nagyon az meg unalmas és úgysem jönne. A szomszédos faluban lakik, szóval megy a buszhoz...
2012. máj. 18. 21:07
 4/6 I am God ***** válasza:
Pl sétálni...vagy megenni egy pizzát...Vagy táncolni, biciklizni, korizni... Kreativítás..érteeeem?
2012. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagytok túl kreatív. :)
2012. máj. 19. 13:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már "fejlődött" a kapcsolatunk, szerintem még közelebb kerültünk egymáshoz. Lesz egy kirándulásunk, ott lesz egy buli és ott akarnám neki elmondani, de hogyan? Azért azt csak nem mondhatom, hogy: "tetszel nekem", vagy "szerelmes vagyok beléd".
2012. jún. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!