Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

3,5hónapja van egy kapcsolatom, igazából ö az elsö pasim. Az utóbbi hetekben már oda "fajult" a kapcsolatunk, hogy alig birunk egymás nélkül, minden nap látnunk kell egymást. Kb 2hete megtörtént az elsö eggyütlét, nah azóta lett ilyen "durva" ez a hiányérzet ha nincs velem :(

A családom elhanyagolom, alig látom öket, tudom hogy ez nem szép dolog, meg mérgesek is ezért. Alig beszélek a családommal, szabadidömben (suli elött/után) mindig a pasimmal találkozom, mert sirni tudnék ha nem látom öt :(

Sulit is elhanyagoltam már, mert egyáltalán nincs kedvem tanulni sem, csak vele lenni.

Ha tovább igy megy ez, akkor elfogom vesziteni a családom.

Életemben elöször vagyok igazán szerelmes, s boldog.

De ö is ilyen, ö is mindig csak velem lenne, ölelne, csókolna egész idö alatt.


Történt mással is ilyen?Leirnátok történeteket (akár privátban is)?

Szerintetek hogyan változtathatok magamon?Tanácsok? :/


Normális válaszokat kérek, köszönöm, meg kort is irjatok.


18/L



2012. máj. 18. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonok, normális ez, majd elmúlik...

Annyi, hogy másra is kell időt fordítani, mert később fogod megbánni, hogy nem tetted. Ha elhanyagolod a családod/barátokat/sulit, most még lesz.rod, mert rózsaszín köd, de szép lassan leválnak rólad (suli esetében spec megbuksz) és eltávolodtok, és ez csak akkor fog feltűnni, amikor már elmúlik az újdonság varázsa, kicsit lennél másokkal is, de ők nem kíváncsiak rád.

2012. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem is hasonló volt, aztmondják az 1. az igazi, de vége lett mert külföldön tartózkodtam hosszú ideig, és a távkapcs sajnos nem müködött, mondjuk én anyámmal amúgy se nagyon beszéltem, apám meg itthon, növérem meg tudja hogy milyen mikor leszáll a köd

a lényeg hogy ennek ilyennek kell lennie, elnézést de a szüleid kicsit buták ha ezt nem értik meg, ök is voltak fiatalok

úgyhogy nem kell hogy változtass, ez így van rendjén

de ha zavar ez a dolog akkor világosítsd fel öket hogy mit érzel és mi zajlik le benned, vagy kérdezz rá hogy nekik milyen volt az elsö, meg fogják érteni

19/F

2012. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az azért mondjuk kissé para,hogy ennyire benne vagytok egymás seggében és még mindig bőgni tudnál ha délelőtt nem találkoztok csak délután. Ha majd szakítotok, megtudod,mi volt az ára a struktúrálatlanságodnak. 18 évesen már tudnod kéne kezelni a helyzetet. Vannak kötelességeid.

20N

2012. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj erről anyuddal... Ha most elhanyaglod a barátaid, akkor később hiába akarsz megint velük lógni...
2012. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, és valószínűleg nem fog tetszeni amit mondok, pedig igaz. szóval: annak az esélye hogy vele leszel örökre annyira minimális, hogy inkább nem is ragozom. valószínűleg még sok pasid lesz, nála jobbak és rosszabbak is. ezt kéne szem előtt tartanod, mert ha a többi kapcsolataidat és a sulit is elcseszed miatta, akkor onnan nincs vissza út. nem mondom hogy szakíts vele, csak találd meg az aranyközéputat. ne égesd fel a hidakat egy fellángolás miatt. ilyenkor nehéz, de hallgass az eszedre is a szíved mellett. jó úton jársz, mert felismerted a problémát.
2012. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!