Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogjam vissza magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza magam? Folyamatosan szekálom mindennel a páromat?!

Figyelt kérdés

Tudom ha ez így megy tovább,elfogom veszíteni.Mindenbe belekötök,és szemétkedek vele.Nem akarom elveszíteni.

24/N


2011. okt. 7. 12:13
1 2 3
 1/24 napietus ***** válasza:
100%

figyelj oda magadra. triviális dolog, de célravezető, hogy számolj tízig mielőtt kimondasz valamit. gondold át, hogy esne, ha ezt neked mondanák. az jó, hogy felismerted a problémát, már csak tenni kell ellene. néha hallgatni nehezebb, mint beszélni, de gyakorold.


29/N

2011. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Tőlünk kérdezed hogy folyamatosan mindennel szekálod a párod?
2011. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:15


Nagyon vicces vagy... -.-"

2011. okt. 7. 12:25
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
vezesd le a feszültséget másképp.
2011. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ez ellen nem tudsz sok mindent tenni mivel ilyen a természeted alap járaton ........ ha még vissza fogod magad az egy darabig megy de utána bombaként fogsz robbanni ( én is ilyen vagyok és próbáltam magam fékezni sikerült is egy darabig , de majd lesz olyan ember aki így elfogad hidd el nekem én is megtaláltam )
2011. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz, mert 10 év után többek között ezért hagyott el a férjem. Azóta teljesen átértékelődtem és a jelenlegi kapcsolatomban nagyon vissza fogom magamat. Muszáj, mert különben öregen és magányosan fogok meghalni. Hidd el, ez tapasztalat!!!!!!!!!!
2011. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 napietus ***** válasza:
12:29 jót írt :)
2011. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem voltam én ilyen kötöszködös,ez azóta tart mióta összebútoroztunk.De egyébként birka türelme van,mert elviseli ezt töllem :(

Tudom hogy nem érdemli meg,hogy ilyen legyek vele,de nem tudok mit tenni,kénytelen vagyok,jön automatikusan :/

2011. okt. 7. 12:36
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benned esetleg valamilyen ki nemmondott feszültség vele szemben?

Gondold át mik zavarhatnak...én is ilyen piszkálódós vagyok, de sokat változtam azzal, hogyha valami bánt akkor inkább megbeszélem a párommal mielőtt apró szurkálódásokkal "állnék" bosszút.


Figyeld meg magad mikor piszkálódsz, milyen helyzetekben kötsz belé.

2011. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Minden helyzetben :S
2011. okt. 7. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!