Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem olyan ember iránt akit valójában nem is ismerünk? Láttuk, tetszik nekünk, egyszer beszéltünk és ennyi? (Hozzá teszem hogy lány vagyok, és ő is lány)

Figyelt kérdés
Köszi a választ!

2012. máj. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
mindig mondom, nektek leszbiknek csak egy jó kiadós hetero dugás kell, hogy visszatérítsen a rendes irányba.
2012. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint nem létezik ilyen esetben szerelem. Szerintem ahhoz sokkal több kell. Egy beszélgetésből semmi olyan nem derül ki, ami az adott fél számára fontos lehet. Lehet, hogy csomó olyan dolog van benne, ami taszítana ha jobban megismernéd.
2012. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves első kommentelő... tudod nem mindig a lányok érdekeltek, és leszbinek se mondom magam...több kapcsolatom volt pasival már, és hosszú ideig... És ha ti pasik tudnátok úgy teljesíteni az ágyba ahogy néhány hölgy személy azt értékelhetőnek mondhatná lehet h nem lenne ekkora a leszbikusok és a biszexuálisok száma... De köszi h írtál...és köszi hogy értelemszerüen a kérdésre válaszoltál... gondolom pasiból vagy...
2012. máj. 18. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelem egy képzeletbeli valaki iránt az ő külsejével.
2012. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!