Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szerelem F/17?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelem F/17?

Figyelt kérdés

tetszik egy lány

egy suliba járunk közel lakunk egymáshoz

én ismerem az anyát és ő is az enyémet

de ő a barátnőivel én a haverokkal beszélek

sokszor eggyütt jövünk haza de le se szar ..

sokszor van az elmében , sőt álmodtam is már róla nem 1x

ez sztem már szerelem igaz belülről nem tudom hogy milyen a csaj ..



2012. máj. 13. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem haverok mindig azt mondták, ha beleszerettem a lányba már az elején, az már rossz :D De ha együtt mentek haza, miért nem kezdeményezel Te beszélgetést? Akár az iskolában is odamehetsz, talán még értékeli is, hogy bátran oda mersz állni elé, a bnői előtt.
2012. máj. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van apropoja, hoyg elkezdd vele az ismerkedést!:)
2012. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nem is tom egyik napról a másikra elég egyértelműn..

meg mit mondanék ?

2012. máj. 13. 01:17
 4/4 Csegi89 ***** válasza:
Mégis mit mondanál???!!! Ha tetszik, hívd el, hogy találkozzatok, mert meg szeretnéd ismerni közelebbről...ne légy beszari!!! Ha nem próbálod meg bánni fogod, ha meg nem jön össze, te megettél minden tőled telhetőt...
2012. máj. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!