Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én abba a pasiba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én abba a pasiba szeretek bele aki minél többet tesz értem. Nem a személyiségébe, hanem az a jóba amit értem tesz. Miért?

Figyelt kérdés
Mondjuk sok lány a pasi külsejébe szeret bele, sőt vannak akik a bunkó pasikat szeretik, annál azért mégiscsak jobb ez. De akkor is.. zavar,hogy nem a pasi személyiségét szeretem,hanem ha velem kedves,megvígasztal,vár rám ,szóval szívességeket tesz. L/18

2012. máj. 18. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az udvarlásnak az a lényege, hogy kifejezzük a lány iránti érdeklődésünket.

Akkor vagy bajban, ha bárki el tud csábítani egy kis figyelmességgel.

2012. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Dehogy tud, aki a legtöbbet ad abba szeretek bele. Aki kevesebbet ad abba nem, legyen bármilyen jó a humora vagy bármennyi közös bennünk :/
2012. máj. 18. 13:38
 3/24 anonim ***** válasza:
Szimpla érdekkapcsolat akkor?
2012. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez még nem fogalmazódott meg bennem,de mondhatni igen. Bár a sok jótól szerelmes leszek, nem tartom a szemem előtt,hogy csak érdek.
2012. máj. 18. 13:42
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem erre mondják, hogy "azt szeretem, ahogy ő szeret"?
2012. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pontosan. De mitől lehetek ilyen?
2012. máj. 18. 13:44
 7/24 anonim ***** válasza:

és csak beleszeretsz? vagy össze is jöttök?mert elképzelem:

mondjuk 10 pasi tesz a kegyeidért,aztán a legtöbbet ma Józsi tette,igen ám,de holnap a Géza lesz jobb hozzád!

Hogy is van ez???

2012. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Természetesen összejövök azzal az egyel. 1 éve járok azzal aki a legjobban tud szeretni pedig többen is akartak/akarnak velem járni.
2012. máj. 18. 13:50
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális ez a dolog :)
2012. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Hidd el...Szerintem Te Lehetnél a legtöbb Lánynak a Példaképe...Mert van olyan lány aki az ilyet leszarja és nem érdekli ha bele Döglik is a másik fél hogy neki jó legyen...Egyszerűen hidegen hagyja...Szóval Te nagyon jól csinálod. 14/F
2012. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!