Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akit szeretek. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~Petrush kérdése:

Van egy fiú akit szeretek. De nemtudom h ő szeret-e. Közben pasim is van. Ha az a fiú akit szeretek azt mondja h ő is engem akkor szerintetek dobjam a pasimat h ha járni akar velem?

Figyelt kérdés
A pasimat is szeretem, de az iskolatársamat is!!! Nem tudok választani...

2012. máj. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szakíts velük, és koncentrálja sulira... még egy jópár évig.
2012. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasidat szeretnéd akkor nem szerettél volna bele a másikba.bocsi de ez így van.
2012. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pasiddal mindenképp szakíts, csak azért ne maradj vele, mert nincs jobb hirtelen.
2012. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hallgass a szívedre ha nagyon tetszik az a fiú és ő is viszont szeret hát akkor szakíts vele de szerintem nem éri meg egy másik fiú miatt szakítani vele!!!! Ha meg nagyon szereted a barátodat akkor nincs miről beszélni.Ezt mi nem tudjuk helyetted eldönteni csakis te tudhatod a helyes döntést.
2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Melyik iskolába jársz?
2012. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kokusz66 válasza:
100%
Ha nem tudod , hogy a pasidat vagy a másikat válaszd én elmondom dobd a pasidat mert ha a pasidat igazán szeretnéd nem szerettél volna bele másba!
2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy te mit éreznél, ha az általad szeretett pasi egy másik nőbe lenne szerelmes, miközben együtt vagytok? Ezen kicsit gondolkozz el. Ez nem valami szép dolog. Inkább próbáld meg tisztázni az érzéseidet. De ezért nem kell valakit bántani. És most persze mondhatod, hogy nem bántod, de ha valakivel együtt vagy úgy, hogy valaki mást szeretsz, azt biztosan érzi. Már ha ő tényleg szeret téged és foglalkozik veled, akkor tuti észre vette/veszi.
2012. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!