Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány szeret egy fiút aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szeret egy fiút aki nem sejti én szeretem a lányt Most mivan?

Figyelt kérdés

Egy lány év eleje óta tetszik nekem de nem mertem megkérdezni hogy akar e velem járni mert nem voltunk csak beszélő viszonyban.

Közelebb kerültem hozzá és úgy érzeztem hogy közelebb engedett magához. Ezután egy kicsit szimatolózgattam hogy van e valaki aki tetszik neki vagy hogy van e neki. Ezután örlődtem nem bíztam magamban (Féltem). Kétszer mentem át a szomszédos faluba ahol lakik csak azért hogy megnézzem kint van e az udvaron vagy hogy csak lássam.



2012. máj. 21. 21:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nos ez nem valószinű mert ezt már régebben megbeszéltük. És légyszíves ne bunkózzatok mert ez nekem most nagyon rossz.
2012. máj. 21. 22:05
 12/19 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2012. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Na mi az lámpaoltás? Le kellett tentikélni? Remélem jól elfogsz aludni.
2012. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
sajnos lekoptatott apám :/, ne pazarolj rá több időt, sajnos nem tudhatod, hogy abba az 1%-ba tartozik-e aki titkon mégis szeretne járni, csak az élet megpróbáltatásai miatt kiábrándult a fiúkból, uh 99% hogy nincs esélyed :D sajnos ez van :(
2012. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sajnos az van hogy túl sokat vártam.

Megtalálom a módjád hogy megszeressen. Ettől nem hátrálok meg. Nekem sem kell más Tudom hogy ő mit érez ezt kel kihasználnom. NEM HAGYOM MAGAM A K.VA ÉLETBE.

2012. máj. 22. 15:22
 16/19 anonim ***** válasza:
ez szép dolog, sok sikert, ha hiszel benne még sikerülhet is, de közben állj több lábon
2012. máj. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sokat botlok közbe de nem akarom hagyni ha mást nem tehetek várok míg rá nem jön hogy szeretem. Sajna ha megmondom neki elutasít. E van nekem ez jutott. Sz.r ügy.
2012. máj. 23. 19:53
 18/19 anonim ***** válasza:
hosszú távon nem lenne egyszerűbb elfelejteni? :/ mert így csak kínzod magad
2012. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Rájöttem h a vele ápolt barátságom fontosabb. Majd lesz más.

Köszönöm a válaszokat.


Zaberhagen voltam

2012. máj. 24. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!