Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány de nemtudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidkooo kérdése:

Van egy lány de nemtudom hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon belézugtam,de nem merem neki elmondanki hátha elkuld,kinevet.

Hogyan mondhatnám el neki,hogy tobb mint egy barát ?

16/f


2012. ápr. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerűen állj oda és mondd meg, vagy hívj el vhoiva és ott mondd meg, ne félj ennyire, ha visszautasít, pár napig szomor leszel, majd találsz más lányt
2012. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmiképpen se mondd az arcába. Én is megszívtam így. Hívd el valahova és akkor mondd meg, vagy esetleg a 2. alkalomnál. Lényeg, hogy finoman közöld vele vagy utalj rá, hogy sokat jelent Neked. A nők szeretik ha titokzatos vagy egy kicsit. De ne teregessd ki a lapjaid azonnal. Hidd el, én már megszívtam így és remélem, hogy Neked jól alakul majd! A nőkhöz sosem lehetünk elég okosak. :))
2012. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!