Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a lány aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány aki tetszik nekem szerelmes egy másik fiúba aki tök. Bunkó. Ma meg elmondta hogy én szeretem. De azt. Mondta hogy. Nincs más aki tetszene neki. pedig nagyon jóban vagyunk. Gyakran néz mélyen szemember. Mit tegyek? Szarul érzem magam

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 23:32
 1/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem igazán értem a helyzetet...
2012. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énis szatul érzem magam
2012. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pontokkal hadilábon állsz,az tuti.De a fogalmazással is.
2012. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
HE???
2012. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

először tanulj meg helyesen gépelni, aztán elmondhatod, hogy a másik fiú bunkó.

Pff....



Magyarország, én így szeretlek téged.

2012. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat.Telefonon nem olyan könnyű írni.
2012. máj. 27. 08:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem, ha jól értem még a lány sem döntött igazán! Hagyj neki időt, és ha azt a másikat szereti akkor se keseredj el nagyon, az se tart örökké! Tehát legyél vele türelmes, de nem engedd kihasználni se megad, és kérlek egyszer gépről is gépeld be a kérdést!
2012. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdés ez lenne? : Az a lány, aki tetszik nekem szerelmes egy másik fiúba, aki tök bunkó. Ma meg elmondta, hogy ő szereti a fiút./->Ezt nem annyira értem./

De azt mondta, hogy nincs más aki tetszene neki, pedig nagyon jóban vagyunk. Gyakran néz mélyen a szemembe. Mit tegyek? Szarul érzem magam.

Hát tényleg jó lenne egy magyar helyesírási szótárt beszerezned.

2012. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ti vagytok kiseszüek nem helyesen foglmazott de én értem

A lány aki neki tetszik szerelmes egy fiuba de a fiunak valoszinüleg nem jönbe a csaj mivel bunkó,ök mikor ketten eggyütt vannak mondja h a fiu bunkó akit szeret stb és mondta a csaj neki h nincs másik fiu aki tetszik neki csak ez a bunko gyerek és a ö meg aztérdezi h mitcsináljon mert néha mélyen a szemébe néz nem tudja eldönteni h mivan mert ugy néz rá mint ha szeretnééé de viszont mondja neki a csajj h nincs más aki tetszene neki és nemérti h akkor miért néz ugy 50% azthiszi h tetszik a lánynak mert ugy néz ugybeszél 50%ba nem mert aztmondta h nemtetszik a bunkogyereken kivül más neki értitek:)??


Am probáld meg mondani nekikomolyan h szereted:)

2012. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az értelmes válaszolók arra utaltak, hogy igénytelen, alulkvalifikált, más szóval bunkó vagy.
2017. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!