Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Nemrég megtudtam, hogy tetszik neki valaki. De végül (nem tudom igaz-e) kiderült, hogy aki tetszik neki 9. -es. Ahogy figyeltem, nem vagyok az esete. Szerintetek mit tegyek? Mondjam el, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Ő nem tudja hogy szeretem.

Mostanában nem beszélünk,minden percét az osztály bombázóival és a legjobb haverjával tölti...Nem vesztünk össze.


2012. máj. 26. 18:03
 1/2 anonim válasza:

Ez ilyen szerelem első látásra dolog. Én is ilyen vagyok. Menny oda, beszélgess vele, vagy ha vmelyik bnőjével jóbavagy akiben meg is bízol, akkor mond el neki mivan és kérd meg hogy segítsen. Ez a dolog beszokott válni ;)

Szóval beszélgess sokat vele, ha suliban nem is akkor utána vagy facebookon. Am a külső aztmondják számít. Sztem is, de csak egy kicsit. Ha látja rajtad, hogy tényleg rendes, törődő vagy, és valójában szereted, akkor sikerülhet. Még egyenlőre ne nyögd be neki hogy szereted. Beszélgessetek. És ha aztmondaná hogy nincs senki a világon aki engem szeret, meg nemlehet megbízni senkiben,akkor mond meg neki őszintén hogy mit érzle iránta. Írj szerelmes verset. Az nagyon bejön a lányoknál ;) Tapasztalatból mondom :)

Veszteni valód nincs ha mégse jönne össze.

2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Hát, szerelmes versem, (amiket én írtam) rengeteg van :D

Megfogadom a tanácsodat! Köszi! :)

2012. máj. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!