Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Észre lehet venni, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni, ha egy fiú csak azért van velem mert szép vagyok és jól mutatok mellette nem pedig azért mert szerelmes is belém? Milyen jelekből tud az embert erre következtetni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat is írhattok (akinek van).

Kort kérek!

21/L



2012. máj. 27. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

a szerelem az egy állapot az egy összefoglaló érzés...


ha szeret téged, őszintén szeret, az bőven elég arra h veled legyen és te legyél a mindene!


De általában szerintem, egy olyan lány aki tetszik a pasinak, az nem azért van vele mert jól mutat.


EZ! Azoknál a pasiknál van akik bármelyik csinos lány megkaphatják, akik sztárok, a médiában vannak, vagy full gazdagok..

2012. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
256/f
2012. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megmondja, hogy milyen ruhákat hordj(ami szerinted nem passzolna hozd,mert pl túl kirívó,feltűnő),akkor egyértelműen villogni akar veled az utcán :)
2012. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak egyszerűen nem érzed h szeret..ennyi
2012. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen pasim.

Csak azert kellettem neki mert jobban neztem ki mint a volt baratnöje. (Az elödöm 85kg volt, en 63.)

Es igen, jol mondja az elöttem iro.:

-Olyan ruhakat akart ram adni ami abszolut nem en voltam.

-Szerette a testem, de a kedvenc sportomat amitöl ugy neztem ki azt egyenesen utalta.

-A haverjaival villogott elöttem, de ha azok jobb programot ajanlottak, szo nelkül lelepett nelkülem.

-Ha kettesben akartam lenni vele, nekem kellet volna menni mert ö meg nem mozdult volna.

-Fontosabb volt neki meg a szamitogep is mint en.

22L

2012. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyszemközt is szívesen van veled?Tud, illetve szeret veled komolyabb témákról társalogni, vagy csak a külsőségekről beszél mindig?Látod rajta , h figyel rád?Ha visszakérdezel elmondja a véleményét, vagy csak ún. papagájválaszokat(aha, aha , szerintem is, persze , hogy figyelek drágám) ad?Kérdezget rólad (hogy telt a napod , h érzed magad stb.stb.)?Amikor barátok közt vagytok(c:)akkor foglalkozik veled, hagyja , h beleszólj a témákba vagy csak beszél és közben össze-vissza szorongat?ilyesmikből az ember nagyon sok dolgot le tud szűrni:D
2012. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajaja és 16/L
2012. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!