Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki, egy megható, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, egy megható, szerelmes, őszinte szép hosszú mondatot írjon, barátnőmet akarom visszaszerezni, szép aranyos, érzelmes szavakkal (? )

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne, megköszönném! :(
2012. máj. 19. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg!
2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca.. ***** válasza:
100%
nincs is szebb annál ha egy vadidegen üres szavaival próbálnak meg visszacsábítani:)
2012. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Johnny B. Goode ***** válasza:
79%

Barifarok, csipbep*na, nyuszif*sz,

visszafogadlak, ha p*csömre pihe-puha puszit adsz

2012. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kreativitás egyértelműen NULLA! Ami különben nevetséges. Én már azokon a kérdéseken is ki szoktam akadni, amik a "Miről beszélgessek a pasimmal/csajommal?" kategóriába tartoznak, de ott legalább elég lenne csak a témaköröket megadni szegény szerencsétleneknek, nem kell még külön a mondatokat is belerágni a szájukba...


Barátom! Én szeretnélek felvenni az adatbázisomba, hogy a net megöli az emberek kreativitását, így kérem a hozzájárulásod!


Válaszodat megköszönném!

2012. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... Mi lenne, ha TE lennél, megható, szerelmes és őszinte? Szerintem sokkal többet segítene, mint holmi innen-onnan összeollózott mondat!:)
2012. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan használd az enyémet, abban benne vannak az érzelmeid, a vágyaid és a lehetőség, hogy helyrehozza a hibáját :)
2012. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

na jó één írok neked egy őszinte szívbőlszóló üzenetet:


Kedves Jolán!

Tudom, óriási hibát követtem el mikor fékezhetetlenül kicsapongó vágyaimmal veszélybe sodortam életem értelmét jelentő párkapcsolatunk biztonságát. Hidd el, megbántam minden egyes mozdulatot, vagy csupán pillantást amit nem az én kedvesemre, Rád vetettem. Életem hátralévő részének minden percében érinteni akarlak, ezért kérlek bocsásd meg nekem ezt az apró félrelépést, és engedd, hadd nézzelek minden éjjel míg álomba szenderülsz. Tudnod kell, semmit nem jelentett számomra mikor azt a fekete, drótszőrű tacskót kényeztettem orálisan otthonod hálószobájának fényes parkettáján, csupán bohém életmódomnak köszönhető ez a csúf ballépés. Kérlek, fogadj vissza!

Csókol:

A Te Jóskád.



na. szóval bár nem valószínű hogy kapsz értelmes választ, de legalább leírhatnád hogy miért is mentetek szét, úgy könnyebb lenne ha van olyan ember esetleg aki nem röhög ki.

2012. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Johnny B. Goode ***** válasza:

Úristen!

Volt közöttünk olyan, aki nem komolyan gondolta, amit írt???

Ezt nem tudom elhinni... :)

2012. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A pokolt én úgy képzelem el, hogy be vagyok zárva egy szobába, elzárva tőled, de láthatlak és érezhetem az illatodat.

Bret Easton Ellis+virág+maci+csoki+személyes ajándék

2012. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég! :'D Ez a kérdés... hát, no comment! XD
2012. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!