Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy ködösít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy ködösít a pasim, vagy esetleg átver, megcsal?

Figyelt kérdés

Sajnos ez idáig csk 1 kapcsolatom volt és nem volt komoly.... ezért nincs valami nagy tapasztalatom pasizás terén

ha megcsal vagy ködösít...stb honnan tudok rájönni? Ha ugyanúgy teszi a szépet...stb. akkor tuti nem jönnék rá...ott használna ki ahol akar

segítenétek, kort is kérek!

most nincs pasim csak azért kérdezem, hogyha majd megint lesz akkor észre tudjam venni a negatív jeleket!

17/L



2012. máj. 29. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet csak úgy eltanulni. Ha érzed, megcsal figyelj oda. Mindig hibáznak, csak észre kell venni, hol.
2012. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez egy elég összetett kérdés, ugyanis vannak személyek akik több évi párkapcsolat és több partnert követően sem tudják megmondani mikor csalják meg,, ezt nem lehet kitapasztalni meg jelekre figyelni, ez egy olyan szituáció amit ha a másik fél akar, nem lehet elkerülni,,

20 évnyi eggyütlét után sem lehet kiismerni a másikat, és tudod miért?? mert az ember mindíg változik,, lehet hogy az egyik nap azt mondja, " és soha nem csalnálak meg" a másik nap meg megteszi,, sajnos nincs ellenszer.

2012. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a bízol a másikban,fel sem merül hogy ilyet csinál,ha nem vagy képes másban bízni,nem érdemes veled kapcsolatot kialakíta i.
2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Allan Pease - Testbeszéd

Talán segíthet.

De valószínűleg, ha valakit igazán szívből szeretsz, és nem mászol túlságosan rá, akkor nem fog elhagyni. Vagy ha igen, akkor azt megérzed.

2012. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindenkinél lehet ezt kideríteni...

De akinél sejtettem, az az első barátom volt.

Onnan jöttem rá, hogy egyre hidegebbül bánt velem, eltaszított magától, durvább volt velem, mindenbe belekötött. Valamint a legszembetűnőbb az volt, hogy újra el kezdte zselézni a haját, újra el kezdett jobban figyelni magára, nézte magát a tükörben elégedetten és dícsérte magát, hogy ő milyen jó pasi...stb.stb.

Nekem ez elég volt, hogy rájöjjek, hogy van valaki és hogy valami nem stimmel. Na ekkor én fogtam magamat és el kezdtem titokban én is ismerkedni, kerestem az új pasimat, mert tudtam hogy ez már több a soknál és vége lesz és hát nem akarok egyedül maradni, mire otthagy...

Nem csaltam őt meg, de bebiztosítottam magamat és milyen jól is tettem! Mert aztán tényleg külön mentünk és én amint kitettem a lábamat, pár hétre rá meg is nősült...nekem pedig meglett az a bebiztosított új barátom, így nem maradtam én se egyedül!


28/N

2012. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha jól csinálja akkor sehogy :)
2012. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a hazudásnak vannak bizonyos jelei (testbeszédre gondolok)

amit érdemes figyelni

2012. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!