Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon túlélhetünk egy viszonyl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon túlélhetünk egy viszonylag hosszú időszakot? Szerelem és távolság.

Figyelt kérdés

A párommal a következő hónapban töltjük az 1 éves évfordulót. Tudom ez még nem sok idő, mégis úgy érzem, hogy Ő a tökéletes. Nagyon sok mindent csinálunk együtt pl: horgászunk, megtanított motorozni, kirándulunk stb... Egy fesztiválon ismerkedtünk meg és rá 2 héttel már jártunk is. Az elejétől fogva nagy volt a szerelem, és még most is az.

De most jön a kérdés. Mind a ketten 18 évesek vagyunk, Ő csopaki én győri, tehát a távolság már így is jelen volt az életünkben. Odén érettségizünk, és nyáron tervezzük hogy én kicsit közelebb költözöm hozzá. A jövőbeni terveinkben a főváros szerepelt, engem fel is vettek, neki még nem érkezett válasz. Úgy terveztük, hogy közös kollégiumba megyünk. De most kapott egy álláslehetőséget hosszabb távra, ami tényleg nagyon előnyös lenne neki, mert jelenleg nem engedhetné meg magának a pesti életet(és a szülők sem nagyon tudják segíteni bármennyire is szeretnék). A kérdésre visszatérve, mennyi esélyt adtok ennek a kapcsolatnak, ha Ő Veszprémben marad én pedig pestre megyek? Túlélhetünk 2 évet, ha tényleg a Másik a mindenünk? Voltatok már hasonló helyzetben? A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 3. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ha valamelyikőtök külön lesz koliban, akkor tuti nem. ez az élet rendje
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen 2 évet igy kibirni akkor is ha halálosan szereted sőt pont azért mert ennyire szereted..
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Ha nagyon szeretitek egymást, akkor a távolság menni fog, de csak addig, amíg így is marad. Egy idő után a távolság amúgy el tudja hidegíteni a kapcsolatokat.
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Veszprém és pest nem is nagy táv...

Én 230 km-re lakom a barátomtól, öt óra út, másfél éve vagyunk együtt. Ennyit erről szerintem...

2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan nehezet kérdeztél,ismeretlenben nehéz átlátni a helyzeteteket,az idő és energia ami inkább legyőzhető/baválalható azért hogy találkozhassatok gyakrabban,de a pénztárca nem fog duzzadni azért mert ti együtt vagytok.Szóval csak azt akarom mondani hogy szerintem

az anyagiak jelentik a fő problémát ha sokszor kivántok egymásmellett lenni,minden más könnyebben alakítható ilyen távoknál.

2012. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért vállalja el a munkát, hogy az anyagiakkal ne legyen gondja. Remélem fenntartható lesz hogy legalább hétvégente együtt lehessünk. :$
2012. jún. 3. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyáron leszünk 4 évesek a barátommal. 200 km volt köztünk mindig is. Jelenleg kint van Németországban, két hónapja nem láttam, és nem tudom, hogy meddig fog így maradni a helyzet. (Nemsoká jön haza egy hétre, de azután sem vszínű, hogy havonta egy alkalomnál többször tudunk találkozni).

De nekem meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt szétmennénk.

2012. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sosem mertem reménykedni, de az utolsó hozzászólónak nagyon köszönöm! Persze mindenki másnak is. Én mindent meg fogok tenni és biztos vagyok benne, hogy Ő is :)
2012. jún. 3. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény! Szörnyű. Meg fogod szokni.
2012. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!