Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt, vagyok a barátommal (19) akit nagyon szeretek, de közben megismertem egy másik fiút is, aki idősebb(25) és talán tetszik nekem és én is neki, de nem akarom elhagyni a barátom, mit csináljak ? miért van ez, a barátomat is szeretem sosem hagynám el. (19L)

2012. jún. 3. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha sosem hagynád el, és őt szereted, akkor fel sem merülne benned, hogy szakíts vele egy olyan emberért, aki csak tetszik neked...
2012. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha már ilyesmi megfordult a fejedben ott már nincs minden rendben a kapcsolatoddal és ezt te is jól tudod...
2012. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
wtf
2012. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha szereted a barátod!a 25..csak átvág mert olyan szépen elbolondít!!!küld el..19ok..
2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ő nem tudja, hogy van barátom? vagyis szerintem nem tudja
2012. jún. 3. 23:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted (19)-et, akkor nem kacsingatnál más felé. Tehát nem szereted annyira szerintem. Ha meg csak egy kis "kikapcsolódásra" vágysz, akkor meg menj el egy swinger club-ba. Egy ilyen helyre járó ismerősöm mondta: "Attól, hogy szeretem a mákos gubát, nem ehetek minden nap azt, mert megutálom." Egyébként nem bírtad sokáig ... 1,5 év. Ha még 15 év után jön ez az érzés, azt mondom lehet benne valami. Ha szeret téged (19), becsüld meg. Lehet, hogy (25)-től nem kapnád ezt meg.
2012. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem akarok szakítani vele, de ez így nem maradhat:(
2012. jún. 3. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elhagyni a barátod,akkor 2 lehetőség van:


a.) Nem találkozol a 25 évessel és más pasikkal sem ismerkedsz.

b.) Megcsalod a barátod a 25 évessel vagy mással.


Ha elhagyod:

a.)Nem lesz megcsalás,nyugodtan beadod a derekad a 25 évesnek,aki boldogan megfektet egy 19 éves kiscsajt.

b.)ismerkedsz akivel akarsz,szexelsz akivel akarsz.

2012. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem csalom meg, semmiképpen és nem fogom otthagyni
2012. jún. 3. 23:39
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem csalod meg és nem fogod otthagyni, akkor mi a kérdés?
2012. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!