Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel már 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel már 7 hónapja járok, és 3 éve az osztálytársam. Szakítsak-e vele, vagy maradjak vele ebben a szituációban? Folyt. Lent 18/L

Figyelt kérdés
Szeretem, de nem azzal a nagyon lángoló szerelemmel. Előtte nagyon jó barátok voltunk, és most szeretne már testiséget is a kapcsolatba, de nekem néha már sok, hogy a nap minden percében együtt vagyunk, és néha nagyon nem akarom. Szerintetek mit kéne csinálnom? És az van, hogy tudom, hogy nála jobbat nem is találhatnék, mert nagyon szeret, de mégis tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek.
2012. máj. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad is leírod, h már nem mindig akarod. Akkor mi a kérdés ??? be kell fejezni.
2012. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dugjatok egy jót aztán dobd
2012. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Igen van, hogy nem szeretnék vele lenni, de van olyan, amikor meg nagyon hiányzik, és ezek miatt az ambivalens érzések miatt nem tudok dönteni :/
2012. máj. 25. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan fiatal vagy még! Hogy is mondhatnál olyat, hogy :úgy sem találok jobbat. Ez baromság. Aki így áll az élethez, az nem is érdemli meg a jobbat.


Kérdezd meg magadtól: Boldog vagyok vele? Szeretném őt teljesen magaménak tudni? Nem fogom megbánni, ha megteszem?


Szerintem csak ezekre kell válaszolni (persze nem kutyafuttában, hanem komoly gondolkodás után) és tudni fogod, hogy mi a lépés.

2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettél :)
2012. máj. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!