Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő veszített többet vagy én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő veszített többet vagy én?

Figyelt kérdés

Van / volt egy srác, évekig vágyott rám, mire megkaphatott volna már nem kellettem neki. Szegényt nem bántom, de olyan kis csúnyácska, kövér, nem kell a lányoknak. Én ittlettem volna neki, egy normális lány, aki szerette volna, de ha nem hát nem.

Azzal nyugtatom magam, hogy úgyis jobbat érdemlek, meg úgyse lesz mégegy olyan barátnője mint én, aki elfgadná. Nem nagyzolásból írom ezeket, ezzel nyugtatom magam, hogy ne bukjak ki, mert nagyon szerettem volna őt. :(



2012. jún. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te veszítettél többet, az alapján, hogy itt sírsz.
2012. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked most a hiúságod sérült, hogy egy olyan srác utasított el akinél elvileg jobb vagy, és "hálás lehetne, hogy egyáltalán méltóztatsz járni vele". Ez esetben egyikőtök sem veszített, te azért, mert nem is kell igazán a gyerek, ő azért, mert nem túl hízelgő valaki számára, ha úgy jönnek össze vele, hogy te most legyél hálás, hogy én egyáltalán járok veled, mert soha többet nem lesz ilyen szerencséd.


Amit nem is tudhatsz, lehet másnak ő jó lesz. Láttam én már olyan kapcsolatot, ahol a srác nem volt nagy szám, mégis klassz barátnője volt. Annak a lánynak bejött a srác. :)

2012. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Mire megkaphatott volna"? Szóval azt akartad, hogy várja meg míg a másik 20 pasi, aki tetszik az dugjon meg, aztán majd a jó indulatodból ő is megkaphat utánuk vagy mi?
2012. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!