Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok "még"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok "még" akik 14-15 évesek és nincs pasija és szüz?

Figyelt kérdés

ugyértem, hogy nem r**** képes hosszu távra tervezni egy kapcsolatban és minden másba is...

egyeltalán vanak ilyen lányok ??



2012. jún. 9. 21:03
1 2
 1/15 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Vannak hidd el vannak attól mert te ezt tapasztalod vannak és nem kell pénzesnek vagy izomtoronynak lenned hogy NORMÁLIS csajt találj magadnak 16/F
2012. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az a szűz kellet oda. :D
2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen kelet :) mert elég az ilyen
2012. jún. 9. 21:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Godolom vannak :D én ilyen vagyok :) 14/L
2012. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem nagyon hülyén érezni magam, hogy ilyen kérdést szinte minden nap látok vagy kettőt..

Ez, hogy "szerintetek minden fiatal lány r**anc, k*rva, stb.." egyáltalán nem azt jelenti, hogy minden lány ilyen, és lefekszik mindenkivel. Ez egyáltalán nem így van! Tény, hogy vannak ilyenek, de még mindig nem az a többség.


Szeretnék minden lánytól bocsánatot kérni az efféle kérdéseket feltevő férfitársaim nevében is!


Az az igazság, hogy az ilyen degradáló kérdéseket azok teszik fel, akik vagy annyira szerencsétlenek, hogy nem képesek találni egy barátnőt, és ezt a lányokra fogja, vagy egyszerűen szociálisan egy nulla.


Most nem a kérdezőre célzok, mert még elég kultúráltan fogalmazta meg a kérdést, de nem állt messze tőle.


Úgy gondolom, hogy a fiatal fiúknak el kellene kezdeni felnőni a feladathoz, és nem siránkozni a szerencsétlenségükön, illetve a lányokra fogni, hanem egy pár golyót növeszteni, és összeszedniük magukat.


20f.


ui.: én egy ilyen "k*rva" lányt sem ismerek, pedig ismerek sok lányt..

2012. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jézusom! egyáltalán nincs olyan sok r*banc, mint amennyit a legtöbben hisznek, csak az a baj, hogy ezek a csajok mindig a "leghangosabbak", a többieket észre sem lehet venni! én szűz vagyok, jóliusban leszek 16, és az osztálytársaimból kb mindenki szűz (azért írtam a kb-t, mert van egy(!) csaj egy lassan egyéves kapcsolattal, és nem tudjuk, ők lefeküdtek-e már). és én hosszú távra tervezném a kapcsolatot. az a baj az ilyen előítéletekkel, hogy ezt a korosztályt mindenki alapból hülyének és könnyen kaphatónak nézik. nem vagyunk azok!
2012. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De tényleg, én nem ismerek egy 14-15 évest sem aki nem szűz... nem tudom ezt honnan veszi itt mindenki.
2012. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre kevesebben vannak, mert még fiatalabban is cikinek tartják a szüzességet! De mély tisztelet a kivételeknek!!!
2012. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenesen gáz 16-17 éves kor alatt elveszteni a szüzességet.

egy szűz, nem ribanc 15/L

2012. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl nagyra értékelik a szüzességet az emberek.
2012. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!