Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mennyit költötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mennyit költötök a pasitokra havi szinten? Ha a nő fizeti a nyaralást is az gáz? Honnan leht tudni hogy valakit kihasznál a pasija vagy csak nincs lóvéja és elfogadja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyit, illetve közösen fizetjük a számlákat meg a kaját, meg a közösen használt tisztálkodószereket, azon felül meg igazából nem is marad pénzünk :D:D:D
2011. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
párom magas keresettel rendelkezik, így ő tőlem nem vár semmilyen anyagi támogatást. mindig mondja, neki az a nagy segítség ha nyugodt légkör várja őt otthon, és segítek a házat tisztán tartani. nekem is van keresetem, dolgozom én is, így én magamnak fizetem a kocsimat, benzint, telefonszámlámat stb. tehát erre ő nem ad pénzt nekem. persze igyekszem apróságokkal meglepni őt pl. kedvenc újságját minden hónapban megveszem stb. néha néha feltöltöm a hűtöt, de persze nem olyan értékben mint amit ő tud adni...
2011. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még jártunk akkor ugy néztük hogy kb fifti-fifti legyen a kiadás.

Miután összeköltöztünk egy darabig eltartott de amióta van keresetem azóta ujra felesbe megy minden.

2011. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Es akkor elfelezitek a mozijegY árát meg mindent?

Nekem csoporttársaim nagy része ugy vélekedik mindent a pasinak kell fizetni különben csak kihasznál.mert drága lenne neki a puncus ha meg kéne venni.ezért van egy olyan nővel aki nem kerül pénzbe

2011. dec. 30. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen apróságok nem számítanak egy komoly kapcsolatban. Ha a havi kiadásokon túl neki marad több pénze, ő veszi meg, ha nekem, akkor meg én. Nem írjuk az ilyesmit.

23/N

2011. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Te normális vagy??
2011. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban SZERELMES emberek szoktak élni. Azért "dugnak", mert szeretik egymást.


Az "anyagi javakért cserébe megdughatsz" mentalitású lányoknak két csoportja van:

- hivatásos prosti

- egyszerű mezei ribanc


A kettőt úgy lehet megkülönböztetni, hogy míg a prosti nyíltan vállalja és munkaként végzi ezt, addig a mezei ribanc eljátssza a párkapcsolatot, manipulál, szerelmet nem érez.

2011. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Tudod mikor tartanék én el bárkit is. Azt aztán leshetik.

Közösen fizetjük a dolgokat, vagy egyszer én, egyszer ő. Persze ilyen kicsinyes dolgokból, mint kávé nem csinálok problémát, de egy nyaralást, hogyne..

2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Hogy a nők költenek a pasikra?

Hol élsz te? Ilyen soha az életben nem fordul elő. A pofátlan anyagi lehúzás pedig tipikus női szokás.

2011. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

"Tudod mikor tartanék én el bárkit is. Azt aztán leshetik.

Közösen fizetjük a dolgokat, vagy egyszer én, egyszer ő. Persze ilyen kicsinyes dolgokból, mint kávé nem csinálok problémát, de egy nyaralást, hogyne.."


De ugye fordítva természetes lenne igaz? Ha egy nő költ a férfira, akkor az illető biztos egy lusta ingyenélő f*szakalap, de ha a férfi költ a nőre, az rendben van, mert ő a férfi, a családfenntartó stb.

Ezért nem költök én rátok semmit.

2011. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!