Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kövér, csúnya srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér, csúnya srácnak kevés esélye van a szép, plázacica lányoknál?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok, az arcom nem a legszebb, nagyok a fogaim, kicsi a szerszámom, lenne esélyem igazi szép lányoknál, vagy csak olyan kis ágrólszakadtak találnak meg, mint amilyen én magam is vagyok? Humorom jó, koromhoz képest érett gondolkodásmódom van, próbálok segíteni az embereken.

Segítsetek! Lányok ti összeállnátok ilyen sráccal?



2012. jún. 12. 09:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok plázacica, de szerintem ne ábrándozz róluk, hanem egy hozzád illőt válassz.
2012. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%

JÉ, de ritkán látok itt kövér, csúnya srácokat! :D


Ne parázz én meg vékony vagyok, mint a nádszál! Imádnak a tini lányok, de jó nekem! :P

2012. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit te magad sem értékelsz, azt ne várd mástól sem.
2012. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A szépség és a szörnyeteg csak a mesékben működik... Egy átlagos és egy szép még csak-csak összejöhet ha kompenzálja a külső dolgokat belső értékekkel vagy ugye ribancokat nézve pénztárcával de a 2 véglet nagyon ritkán akad össze. 22/F
2012. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ASOT ***** válasza:
100%
igen, kicsit nyers leszek de nincs esélyed, ez a valóság.
2012. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

korombeli lány barátaim nincsenek is, csak ilyen 26-28 évesek, akiknek van barátjuk.

Én 21 vagyok.

2012. jún. 12. 09:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#4 - De jó nekem, akkor én egy mesében élek! :D


Igaz, nem is a plázacicákra hajtottam soha, mert nekem azok jönnek be, akik gondolkodni IS tudnak. Nekik meg tán azért jövök be én, mert én is tudok. Volt aki kerek perec megmondta, hogy az eszemre bukik. Akkor lennék bajban, ha a kövérség mellé meg is hülyülnék, és buta plázacicákat kezdenék hajkurászni. (Bár tök esélytelen így se lennék, mert jó kocsim, valamennyi pénzem is van.) :D :D :D


P.s.: Csak azt nem értem, mi az értelme egy ilyen kérdés kiírásának? Mindegy, én igyekeztem becsülettel megválaszolni, hátha segít... ;)

2012. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

korodhoz képest érett gondolkodásod van????

na ne röhögtess már....

épp most írtad le magad teljesen, hogy kövér vagy, csúnya, kicsi a péniszed, de szép, plázacica lányokat akarsz....

szerinted csak két kategória van??? Gyönyörű, 90-60-90-es, hosszú hajú, napbarnított, csodaszép arcú lányok meg az "ágrólszakadtak" ????



nem, te nagyon nem vagy még érett, és amíg így gondolkozol és viselkedsz addig még az "ágrólszakadtaknak" sem fogsz kelleni. Nem rinyálni kell hanem tenni érte, eljárni edzeni, stb stb.....

2012. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan vagy, amilyet leírtál, akkor ne akarj plázacicát! Keress magadhoz hasonlót, és érd be azzal, amit te is el tudsz érni! Ha te is lenézed a csúnyább lányokat, akkor téged a szépek miért ne néznének le?
2012. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem prostizz, a szép lányokért így is úgy is fizetni kell.
2012. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!