Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton panaszkodik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton panaszkodik a barátnőm h nincs pasija és ez hosszútávon elég idegesitő! Nem csúnya és nem is ien ostoba plázacica! Nem akarok helyette pasit fogni csak terelgetni h panaszkodás helyett inkább tegyen valamit! tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mondd meg neki!

Írom tagoltabban....mondd...meg...neki!

Miért olyan nehéz őszintének lenni???!!!

DD

2011. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha igaz barátnő lennél nem idegesítene .. amúgy mondd meg neki, hogy várjon és rátalál a szerelem..
2011. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
folyamatosan biztatom meg már mondtam neki de mindig azt mondja h ugyse találna pasit meg ien lehuzó gondolatokat!!
2011. júl. 17. 22:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a várjon a legócskább közhely, szegényes hitegetés garancia nélkül. Hívd el valahová bulizni, ismerkedni és szedjetek fel valami jó pasit.
2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hivom de mindig közbe jön neki valami főként a pénzz!!
2011. júl. 17. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi pénz egy estére a bulihoz?
2011. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1000-2000!!!

elég szegény ráadásul a szulei nem engednék ha tudnák h diszkoba megy ezé ugy sporolja össze!!! :)

2011. júl. 17. 23:16
 8/14 anonim válasza:
Amúgy hány éves a barátnőd?
2011. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Merre lakik a bnőd, kérdező? mert én pszichológus vagyok. Igaz csak másodállásban, és "hobbyszinten" :). Szóval úgy érzem tudnék neki segíteni. Kicsit az önbizalmán.


Nem azt írom, hogy lennék a pasija, mert mivel írtad szegényes családban nőtt fel, gondolom szeretne kitörni ebből és egy pénzes pasit szeretne. Én nem vagyok gazdag, igaz ha az lennék, akkor is eltitkolnám, mert hozzám ne amiatt kötődjenek.


üdv 26/F

2011. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

írjon rám nekem sincs bnő, főleg ha fiatalabb:P

f17

2011. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!