Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 100%, hogy a közeljövőben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%, hogy a közeljövőben nem lesz barátnője. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, összejárogattunk meg minden. Nem jöttünk össze, de szerettük egymást. Összevesztünk, már csak barátok vagyunk. Lefeküdtem vele, megvolt minden ami kell. Biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező 3 hónapban nem lesz barátnője. Ha előjön benne az, hogy csaj kell neki, szerelem, lenne esélyem nála újra. Tudja, hogy én vagyok az a pont az életében, akire számíthat. Kialakulhat még szerelem?

2012. jún. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha ne menj vissza az ex-hez! Tapasztalat. Ha összejönnétek megint az már nem olyan lenne mint az elején sőt... rosszabb. én 4x szakítottam a pasimmal, de a hülye fejemmel szerettem és mindig összejöttünk, de mindig volt valami amiért szakítottunk. Aztán a végén én dobtam ki... és nem bántam meg. ő volt az első pasi az életemben, de belegondolva ez nem szerelem volt ez csak gyerekként szórakozás semmi több meg esetleg tanultam pár dolgot sex terén is. 4 évig voltunk együtt. de a világ legjobb döntése volt mert utána 3.5 évig nem volt senkim. és megtaláltam az igazit akivel minden tökéletes :) ah is a sex-hez nem kell kapcsolatban lenni, elég r.ibanc él a világon szal sex-hez tud találni amikor csak akar. De hidd el, jobb lenne ha elfejtenéd.
2012. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi az esélye :S
2012. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van!

Bár... Ha szerettétek egymást, akkor miért nem jöttetek össze? Min vesztetek össze?

2012. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is reménykedj.

Ha meg esetleg bejön az nem fog sokáig tartani. De azért sok sikert.

2012. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!