Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel lassan 1éve h szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel lassan 1éve h szakítottam, durva dolgokat tett. Viszont mai napig utál és gyűlöl, szid mindenkinek! Nem értem miért kell ennyi idő után. Barátnője is van már. Miért kell ennyi idő után is utálnia?

Figyelt kérdés
eleinte jött h fogadjam vissza,sokáig próbálkozott,majd miután belátta,h nincs rá esély,onnantól kezdve csak szidott gyűlölt,utált.de h még most is??mi értelme?:S
2012. jún. 10. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerekes a magatartása.. ne is figyelj rá.. nem birsz másik városba elköltözni????
2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy f@szkalap! annak ellenére h van barátnője még mindig sokat foglalkozik veled, nem tudja elviselni h szakítottál vele. sz@rd le, aki ismer téged ugysem érdekli h az a b@rom mit mond.
2012. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tényleg gyerekes:S főleg ennyi idő után..
2012. jún. 10. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
ne reagálj rá,pl telefon,email-mindenről tiltsd le...majd csak abba hagyja..az igazi barátok,meg úgy sem fognak neki hinni....
2012. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, agyilag éretlen. Keress mást
2012. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eggyet értek az előzővel+lehet hogy még nem dolgozta fel az ügyet.
2015. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Éngemet ,meg 6-an szidnak utólag ,és még csak össze sem jöttem velük! Azért ,mert Kótyagok .De nekem is volt, egy ilyenem is ,mint a tied ,bár nem jöttünk össze ,mégis a volt barátnőjével jött ,és sajnáltatta magát ,hogy miatta jól elhízott..de még azon se tette túl magát ..
2023. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!