Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Barátom a volt barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom a volt barátnőjével levelezget jó pár napja. Ti ezt tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Tény, mostanában ingerültebb vagyok a megszokottnál. Hirtelenebb és hisztisebb vagyok, családi okok miatt. El is hanyagolom talán a barátomat bár próbálok helyt állni minden téren, hibás vagyok én is, beismerem. De ez ok lehet arra, hogy egy olyan nővel folytasson több év után kapcsolatot, aki annak idején kihasználta és egy tipikus könnyűvérű nő? Ti hogy éreznétek magatokat? Mit tennétek?


23/N



2012. jún. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én leülnék vele beszélni hogy ez most mi akar lenni stb elmondanám neki hogy ne haragudjon amiért mostanában stresszes vagy de egyszerüen ez és ez van biztos kicsit jobban megért plusz mond el neki hogy téged zavar ha vele levelezik és ha vele akar lenni akkor ne eröltesétek a kapcsolatot, mert biztos nem ok nélkül leveleznek és gondolom nem is egy nagy barátság kezdete lesz ..
2012. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megmondhatod, h zavar, de ne rendezz jelenetet.

Nem kell rosszban lenni az exekkel, valszeg nem véletlenül lett vége.

(Az ugye más kérdés, ha eddig egymásra sem néztek és rühellték egymást - most meg hiretelen lett egy nagy egymásratalálás.)

2012. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!