Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam ahogy a húgom, (17éves) arról beszél a barátnőjével hogy mennyire el van keseredve, és hogy nem meri elmondani a család többi tagjának. Bővebben lent ?

Figyelt kérdés

Nem mondta ki konkrétan hogy a terhességről van szó, de nagyon úgy hallottam. Van barátja másfél éve, anyuék szeretik, és tudjuk hogy szexelnek rendszeresen. Nem igazán ápolok vele jó kapcsolatot, nem tudom hogy én beszéljek-e vele, vagy szóljak a szüleinknek. Én havonta 1-2x meglátogatom a családot, a párommal élek más városban.

27/l



2012. máj. 30. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a húgoddal beszélj először
2012. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor itt az ideje hogy a hugoddal jobb kapcsolatod legyen,vele beszélj előszőr ne bökd hátba.
2012. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp neked kell először beszélned vele, hogy mi a pontos probléma és ketten kitaláltok valamit. Bátorítanod kell a helyes döntés meghozatalára.
2012. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
beszélj vele a hugoddal és hátha még nem késö segíteni rajta
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szépen, megértően ülj le vele beszélgetni, semmiképpen se szólj erről senkinek. Még az is lehet, hogy teljesen másról van szó. Próbálj vele empatikusan viselkedni, mert akármi is a gond, biztos, hogy nagyon megviseli.
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a falra festeni az ördögöt. Próbálj mindent pozitivan venni, és a legfontosabb. Legelőször te beszélj vele, vagy a barátnőivel. Neked,a nővérének, inkább elmeri mondani, mint a szüleiteknek, akármilyen kapcsolatot is ápoltok. Ne vágdd egyből a fejéhez, hogy MiVaN,teRhEs VaGy? mert nem lehetsz biztos benne, hanem csak lassan közelitsd és kérdezgesdd, hogy: van valami baj? segíthetek? nyugodtan mondjad, ha van valami baj... aggódom, mi van....s ilyesmik.
2012. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Először is jó kapcsolatot kéne kialakítanod vele, mielőtt erről beszélnétek. Hiszen pont azért nem mert a családjával beszélni a dologról, mert nem bízik bennetek, esetleg fél a reakcióktól.

25/N

2012. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
egyből a húgoddal kell beszélni, mert lehet nem is terhes hanem valami más áll a háttérben
2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A húgoddal beszélj először. De utána be kell vonni a szülőket is, hiszen még kiskorú. Ha nem akarja megtartani, akkor azért kell szólni a szülőknek, ha meg igen, akkor arét...
2012. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen beszélek vele még ma este, 8kor jön haza! Drukkoljatok. Majd megírom ha érdekel valakit hogy mi lett
2012. máj. 30. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!