Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy megvédjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megvédjem a barátnőmet? 19/f

Figyelt kérdés

Egy csodaszép, jó alakú lánnyal járok, nagyon szeretjük egymást! (alacsony, karcsú, szöszi, kék szemekkel, tündéri arc).

Nekem az a legnagyobb problémám, hogy nagyon sok pasas akarja őt! Még úgy is hogy tudnak a kapcsolatunkról. De nem csak a korosztálya, hanem vén kecskék is.

Amúgy mindig elrendezem azokat, akik nyomulnak rá!

Csak most már belefáradtam hogy annyi embertől kell megszabadítanom!

NAGYON IMÁDJUK egymást!

csak néha már-már kívánom hogy ne legyen ennyire ellenálhatatlan. :/

HELP!



2012. jún. 16. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ellen semmit. Kitartás. Örülj, hogy ilyen barátnőd van. Én annak is örülnék, ha lenne egy...
2012. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Csak most már belefáradtam hogy annyi embertől kell megszabadítanom!"


1.) Több nitroglicerin a bombába.

2.) Lakatlan sziget.

Ha ezek sem segítenek, akkor

3.) Másik kategóriás barátnő.

2012. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a barátnőd nem tudja megvédeni magát? Szerintem nem bonyolult elküldeni valakit a fenébe, ha meg erőszakoskodik, akkor elő a sokkolóval.
2012. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy megvédeni? tán meg akarják verni??
2012. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csajon múlik minden, ha téged szeret, akkor azért nem kell ezen agyalni, ha meg nem szeret annyira, hogy hűséges legyen hozzád, akkor meg azért.
2012. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a csajod téged választott, mitöl kéne megvédeni?:D Neki nem kell más, ne féltékenykedj:D
2012. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ásd el.
2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mindig megpróbálja magát megvédeni, csak szinte sokkot kap, így bénázik! Ja és nem épp megVERni akarják!

+nem fogom elhagyni egy kevésbé szép lányért.

Őszintén szólva engem a kisugárzása fogott meg, illetve az hogy nagyon szerény. és persze kedves.

2012. jún. 16. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:

nem fogod elhagyni egy kevésbé szép lányért??hát ezt sejtettük:-)

már bocs de ha a csajod ennyire határozatlan ügyifogyi akkor gondolom neked sem volt nehéz annó becserkészni őt...azzal a különbséggel hogy nem volt ott és akkor egy "likőr".na mostmár így értem a problémát

2012. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én nem is próbáltam anno megszerezni, azt hittem esélyem sincs. ő "szerzett meg". nagyon cuki volt, alig tudott megszólalni, és mindig elpirult...
2012. jún. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!