Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok volt a vita közöttünk és közös megegyezéssel 1 hete vége lett a 3 éves kapcsolatunknak.

:( azóta minden nap beszélgetünk facebookon még találkoztunk is 1x amikor elmondtam neki hogy én bánok mindent és szeretném ha folytatnánk. de ő azt mondta hogy nem tudja mit csináljon és

hogy küzdjek érte mert nincsen veszve minden. csak mivel különköltöztünk így messze vagyunk egymástól ( másfél 2 órás utazás)félek hogy a távolság elront majd mindent. hogyan tudnám szerintetek visszakapni őt?


2012. jún. 8. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jön a nyári szünet (persze ha az a korosztály vagytok) töltsetek el egy pár napot együtt szórakozzatok. Trevezzetek közös programokat. Mozi, strand mittudomén.
2012. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szereted még teljes szívedből? Ha igen, akkor ne jelentsen gondot a távolság. Küzdj érte, ha úgy gondolod, hogy megéri. Mi is 1 napot töltünk együtt hetente, mégis 4 éve vagyunk együtt.
2012. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen csak én a távolságot arra értetem hogy én is dolgozok és ö is nyárra most keres munkát magának akkor hogyan lehet szerintetek összehozni az ilyen talikat? éltünk távkapcsolatban is és sajnos sokszor nehezen tudtuk összehozni h mind a kettőnknek összejöjön az időpont... de mivel már éltünk együtt így azért másabb de nagyon félek nagyon félek ezért a távolság miatt.. és igen szívből szeretem és nem akarom elveszíteni már a menyaszonyom volt és mikor megbeszéltük h vége akkor eszméltem rá h mit vesztettem mert tényleg fontos az életemben és nekem csak ő kell senki más!!
2012. jún. 8. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kemény dió :/ Tartsátok a kapcsolatot telefonon, illetve vigyetek egy kis színt ebbe a sivárságba (már ami a talik számát illeti) pl. úgy, hogy megleped, bejelentés nélkül leugrasz hozzá, amíg még nem dolgozik. Vigyél neki valamit, amitől tudod, hogy elolvadna - no nem Ferrarira gondolok, hanem valami kisebb dologra, ami rád, rátok emlékezteti. Én mindig azzal a macival alszom, amit a barátom hozott :)
2012. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ez sokat dobott most az önbizalmamon :) nem fogom feladni az biztos :)
2012. jún. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!