Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az egész úgy, tavaly októberben kezdődött. Az egyik legjobb barátnőmnél aludtam aznap este, és hozzá indultam, amikor láttam, hogy ki van kötődve a cipőfűzőm. Megálltam egy padnál, hogy bekössem, amikor egy régi osztálytársammal (akivel most évfolyamtársak vagyunk) találkoztam. Gáborral ott voltak az új barátai is. Ati is. Leült mellém és beszélgetni kezdtünk, pedig nem is ismertük egymást. Rögtön megértettük egymást. Sajnáltam, hogy nem maradhattam tovább beszélgetni vele, de mennem kellett.

Mikor megérkeztem Lilláékhoz csak Atiról tudtam beszélni. Így kezdődött, tisztán emlékszem.

Az őszi szünetben minden nap rámírt Facebook-on, és órákon keresztül beszéltünk. Egyik nap megbeszéltük, hogy találkozunk majd valamikor. És másnap véletlenül összefutottunk, csak az volt a baj, hogy nekem közben másokkal lett volna találkozóm. De én ott maradtam Atival és beszélgettünk. Egyre jobban megismertem, és teljesen belezúgtam. Mielőtt elváltunk aznap, azt mondta, hogy csinos vagyok ma. A fülem tövéig elvörösödtem, amit észre is vett.

Lilláékkal lett volna a találkozóm, ők a legjobb barátaim. Teljesen berágtak rám, és sokáig nem beszéltünk emiatt. Nem kedvelték Atit, és Ati se őket. A barátaim nem voltak hajlandóak velem lenni, így Atihoz menekültem. Hiba volt, még jobban beleestem.

December közepén az akkori legjobb barátnőm, Rebi, mondta, hogy ne szervezzek aznapra programot, mert délután vele, egy barátjával, Danival, és Atival négyesben találkozunk. Nagyon megörültem! Teljesen odavoltam, mert ez olyan volt, mint egy duplarandi.

Ott voltunk a kávézóban, csak négyen, mire csörög Rebeka telefonja. Odajött az egyik osztálytársam, Abigél, aki minden fiúra rámászik. Rebi próbálta lerázni telefonon keresztül, de nem sikerült neki. Abigél beült a két fiú közé, akik ezentúl csak rá figyeltek. Ati még a telefonszámát is beírta Abigél telefonjába.

Rosszul éreztem magam utána, de Atival még mindig beszéltem, bár már egyre ritkábban. Rebi szerint tetszettem neki, hisz mindig rámírt, mindig hangosan előreköszönt, ha találkoztunk, mindig mosolygott rám. Én nem akartam elhinni, mert nincs túl sok önbizalmam. Nem vagyok csúnya, de kimondottan szép se, és bátor aztán meg végképp nem.

December végére biztos lettem benne, hogy Atinak nem tetszem, mert az egyik osztálytársam, akivel egy koleszban laknak megkérdezte tőle. Így újév első napján, amikor rákérdezett, hogy ki tetszik nekem, azt mondtam neki, hogy egy másik srác.

Azóta nem nagyon beszélünk, bár március óta egy spanyol csoportban vagyunk. Ott néha-néha, ha páros munka van, együtt dolgozunk. Egyik spanyolos társunk szerint mindig, miután Ati megszólal órán, engem néz, hogy mi a reakcióm. Én ezt nem tudom alátámasztani, mert nem merek rá nézni.

A történethez hozzá tartozik, hogy Ati egyik legjobb haverja, Gábor, a régi osztálytársam, szerelmes volt belém. Vagyis nagyon tetszettem neki. De az már régebben volt.

Ezek óta kibékültem Lilláékkal, újra szent a béke, Abigél pedig bocsánatot kért, most jóban vagyunk.Viszont Rebekával minden a feje tetejére állt. Már nem is beszélünk, és ha véletlenül összefutunk, egymásra se nézünk. Azóta nagyon megváltozott, és rossz társaságba keveredett. Ez is bánt. De nem tudok megbirkózni az Ati iránt érzett szerelemmel sem. El akarom felejteni Őt, mert ez így felesleges. Sosem fogunk összejönni, és csak kínzom magam...

://



2012. jún. 16. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nincs kedvem novellát olvasni :/
2012. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hú, bocsi...:/ most nézem csak h milyen hosszú is lett...:S
2012. jún. 16. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én végig olvastam, de azt még most sem tudom, hogy igazából mi is itt a kérdés? Atinak van most valakije? Neked még mindig tetszik, nem?
2012. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igazából az a kérdés, hogy mit tegyek?

mert ez így nem maradhat. csak kiváncsi voltam, hogy tud-e valaki tanácsot adni, vagy volt-e már hasonló helyzetben. vagy hogy véleményetek szerint, mit kéne tennem...

2012. jún. 16. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is végigolvastam, de úgy jött le, mintha Atinak nem lenne bnője, tehát szabad és akkor te nyugodtan kezdeményezhetsz... Vagy rosszul ítéltem meg a helyzetet?
2012. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, nincs neki...
2012. jún. 16. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben szerintem még nem volt senki :-)

De azt pl nem írtad, h Ati összejött-e Abigéllel, vagy volt-e közük valami? Emiatt laposodott el köztetek az, ami alakulóban volt? Lilláék még mindig nem bírják Atit? Mennyi idős is vagy?

2012. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem volt köztük semmi. csak abigél nyomult.

hát amióta "hazudtam" neki h más tetszik azóta már sokkal ritkábban ír rám:(

igen, még mindig. de kábé azért mert nem vérfarkas -.-"

16 vagyok:)

2012. jún. 16. 21:45
 9/9 anonim válasza:
szerintem beszélj lilláékkal, hogy mi a véleményük atiról, és ha még mindig nem bírják, és ha összejönnétek, és ők e miatt otthagynának, akkor atit felejtsd el. viszont ha már nincs atival problémájuk, akkor írj rá te atira, és célozz arra, h azóta mégis ő tetszik neked. hidd el a fiúk szeretik a bátor lányokat, ne félj, legrosszabb esetben nem jössz össze atival. de bármit teszel a legjobb barátaidat ne hagyd ott egy fiú miatt! remélemtudtam segíteni, sok sikert! :)
2012. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!