Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zitka kérdése:

Mit gondoltok erről a helyzetről? Valóban vissza akar kapni, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

A párommal, akivel 4 évig voltunk együtt három hete szakítottunk. Vagyis ő szakított velem telefonon. Aztán nem is beszéltem vele ezek után, és pár nap múlva megkeresett, hogy megbánta, és újra akarja kezdeni, hiányzom neki stb. Közben én megtudtam néhány dolgot róla egy közeli barátjától. Miközben velem állítólag békülni akar, az egyik munkatársát fűzögeti. Ez a lány egyébként már sok zűrt okozott nekem is, és a tesómnak is. Élvezi, ha más kapcsolatába belekavarhat.


Köszönöm, ha elolvasta valaki! Csak normális válaszokat kérek :)


2012. márc. 27. 13:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mindketten 23 évesek vagyunk.
2012. márc. 27. 13:07
 2/12 anonim ***** válasza:
egyszerű..kerdezd meg tole.h mi is van pontosan!! Ennyi ez a legjobb legegszerubb dolog.. :))
2012. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tuti kamuzni fog,ha már egy munkatársát fűzögeti.Ne foglalkozz vele.Kapsz nála ezerszer jobbat.Nem éri meg bajlódni érte,még ha szereted is meg kell tanulni elengedni őt.
2012. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)


Tudom, hogy el kell engednem őt, csak most ez nagyon nehéz. Meg persze nem tudnék már megbízni ezek után benne.

Elvileg holnap találkozunk, hogy megbeszéljük személyesen a dolgot. Kíváncsi vagyok, mit mond majd.

2012. márc. 27. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi is 4 évig voltunk együtt, 3 hete rakott ki ..

Bármit megtennék érte, hogy keressen, hogy megint én kellek, idővel biztosan meg tudnám bocsátani, pedig iszonyúan fáj, hogy más kell neki ..

Nem fog megváltozni, nem változnak, ebbe bele kell törődnünk. Engedd el, kapsz jobbat ..

2012. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De nincs könnyü dolgod. Sajnos hasonló szituban vagyok én is, és totál nem olyan egyszerü elengedni azt akit szeretsz. Együttérzek veled:) Mindenképpen tisztázd le a dolgokat vele. Majd mesélj mi volt, érdekel...
2012. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sokan mondták, hogy engedjem el, kapok jobbat nála, jobbat érdemlek stb. Csak sajnos ezt most nem így érzem. Idővel talán jobb lesz.


Röviden összefoglalva annyit mondott a személyes találkánk alkalmával, hogy megbánta az egészet, és én vagyok neki az igazi, de nem most, túl fiatalok vagyunk.És még ő van összezavarodva, mert most, hogy újra látott nem tudja mit tegyen... Ő még élni szeretne, bulizni. Meg persze igaz volt minden dolog, amit a munkatársával kapcsolatban hallottam.


Nagyon fáj ez az egész. De már nem lehet változtatni a dolgokon. Ezek után nem bízom benne, és nagyon nagyot csalódtam.

2012. márc. 29. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem semmi. Mondom én,h nagyon hasonló a szitu:) A barátom is úgy érzi,h az igazi vagyok neki, mégis szakitott... Tudom mit érzel most. Sajnos nincs más választásod mint elengedni.
2012. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd a dolgok pozitív oldalát .. Ha tényleg ő az igazi, sablon, de vissza fog jönni. Akiknek együtt kell lenniük, mindig egymásratalálnak.

Addig örülj, élj, szerezz tapasztalatokat, örülj, hogy ő is szerez, és ha majd visszajön, mindketten kamatoztathatjátok ezeket, és sokkal jobb lesz a kapcsolatotok.

Ha pedig nem jön vissza, örülj, mert nem ő az igazi.

2012. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, talán az lesz most a legjobb mindkettőnknek, ha kicsit külön vagyunk. Ha együtt kell lennünk, az majd úgy lesz idővel. Ha pedig mégsem, valamiért ennek így kellett lennie.
2012. ápr. 2. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!