Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen programokat csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csináltok a párotokkal? (lakáson/házon kívüli programokra gondolok)

Figyelt kérdés
Legfőképpen vmi olcsóbb megoldás érdekel, de írhattok bármit. Mi még csak 1-2 hónapja vagyunk együtt a párommal, és szeretnék ötletet meríteni. :)

2012. jún. 18. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Séta, túra , nyársalás , vizipipa szabadba, strand , paintball, motor, autózás , csónakázás,fagyi, szabadtéri kávézó,siklóernyő stb. Még 1000 program van ahova eltudnám vinni párom de ha már 1-2 hónap után nincs ötlet az már elég cinkes .. :)
2012. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kirándulás, szabadtéri programok a városban, fagyi, sörözés, séta, bevásárlás :), barátokkal találkozunk, elmegyünk enni valahova, fürdünk tóban... Mittomén, ennyi jutott eszembe most. :)


24/l

2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyaralás, sétálás, fagyizás, túrázás, strandolás, gokárt
2012. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vannak ötleteim, csak kíváncsi vagyok, h. más mit csinál. Heti egy nap tudunk csak találkozni, és legtöbbször azért olyankor inkább otthon (egymásnál) vagyunk kettesben. Persze ez is jó, csak hátha vki vmi olyat mond, ami nekem, v. épp a barátomnak nem jut eszünkbe.
2012. jún. 18. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
tömegszex
2012. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WhiteLabel ***** válasza:
szex a naplementébe balatonon egy mólón, gyáhááá nyertem.
2012. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs párom, pont ezért :D Én pl. kosaraznék vele, ha lenne bnőm, illetve tanítanám, mert én eléggé durván rá vagyok pörögve. -> (Most jöttem rá)Csak kosaras bnőm lehet :)


26/F

2012. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Motorozunk ezerrel mindenfelé. Ennyi.
2012. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!