Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek/hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki *.* kérdése:

Nem tudom mit tegyek/hogy dötsek. Van mikor szeretem/van mikor nem. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki az osztályomba jár.a barátnőimmel azt "játszuk" h ő az öcsénk.eléggé bátor a srác.ha kell (és általában meg is teszi) simán a szemedbe mondja h szeret(tapasztaltam).tudom hogy szeret és néha úgy érzem hogy én is szeretem......néha meg úgy hogy csak barát.egyébként cuki a srác....meg komoly és a tanulmányai sem olyan rosszak......a kinézete.....hát......nem helyes de nem is csúnya.MIT mlmdkTEGYEK???

2012. jún. 19. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem aludnod kéne.
2012. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg 14évesek vagyunk
2012. jún. 19. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah akkor értem
2012. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vágd hátba és kérdezd meg tőle határozottan hogy mit akasz te tőlem mlmdk
2012. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dötsek...
2012. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned? Miért kéne analizálnod az érzéseidet? Ha szerelmes leszel, akkor azt biztosan tudni/érezni fogod, nem fogsz olyat írni, hogy hát a kinézete az hmmm... és nem itt fogsz ismeretlen emberektől tanácsot kérni, hogy döntsék el ők, mi legyen, mit érzel.

Szerintem nagyon fiatal vagy még,ne kapkodd el a dolgokat. Ha tetszetek egymásnak, majd kialakul, hogy lesz-e belőle "járás", addig fölösleges szerintem ezen agyalnod. Addig is, nem kell semmit tenned, csak jól érezned magad és élvezni a fiú társaságát :)

2012. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mááá....álmos vook
2012. jún. 19. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsilány, ou, szia, helló!

álljatok össze, mint FL tomi és sp golyói

2012. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ám 23:14~es válaszoló...köszi
2012. jún. 19. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!