Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja együtt vagyunk. Az utóbbi hónapokban már sokszor veszekedünk, már szünetet is tartottunk és mégsem segít semmi. Az van, hogy pár hónapja alig figyel rám. Találkozások előtt várok rá órákat, (mint például ma, vártam rá 3 órát és mikor találkoztunk 1 óráig volt velem és utánna ment a haverjai után), a hétvégeket is inkább a haverokkal tölti, nem erőlteti meg magát, hogy eljöjjön utánnam. Mindent elfelejt amit mondott, vagy ígért, még a névnapom is :(

Nemtudom mit tehetnék, én tudom, hogy szeret engem, csak a viselkedésével nemtudok mit kezdeni :(( Kérlek segítsetek, mit tehetnék ?



2012. jún. 20. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű, hogy szeret, Sajnálom
2012. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldás az lenne, ha leülnétek megbeszélni, ki mit érez és hogy látjátok a jövőt. lehet jobb megspórolni azt az időt, amit szenvedéssel töltenél mellette. úgy látszik minden más fontosabb lett neki nálad. nem ezt érdemled meg. plusz ha megvárat egy nőt, akkor faragatlan is.
2012. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem 90%,hogy nem szeret.Legalabbis nem annyira,mint amennyire te hiszed.Ha valaki szeret egy szemelyt,azt nem hanyagolja,sot azon van,hogy minel tobb idot toltson vele.Nem akarlak elszomoritani,de szerintem ennek a kapcsolatnak nincs nagy jovoje,ha a pasid nem valtozik meg
2012. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!