Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy egy bizonyos fiú belém szeressen?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. Hogy rudok hozzá úgy közeledni, hogy észrevagye, hogy szeretem?

2012. jún. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Menj oda mellé és szellents egy jó nagyot
2012. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te tiszta őrült vagy
2012. jún. 21. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Misem egyszerűbb, találkozz vele, a többi jön magától. Beléd szeretni ettől nem fog, de ha valami lehet köztetek akkor idővel lesz.
2012. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ne itt lógj egész nap. Annál még az első válaszadó ötlete is jobb :P
2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hazardteam ***** válasza:
78%

Sűrűn mosolyogj rá és húzz el, vagy tegyél úgy utána, mintha ott sem lenne (de totál. Kivéve, ha odamegy vagy ilyesmi) Legyél rejtélyes. És önmagad. Nem azt mondom, hogy játszd meg magad vagy ilyesmi, nem ez a lényeg, hanem mutass keveset, csak "csillants". És ne légy búskomornyik, ne mutasd ki soha (még ilyenkor) ha nem látsz rajta változást. Amúgy meg, akinek kell az úgyis jönni fog. Kivéve akkor, ha nem veszed észre, mert közben épp azzal vagy elfoglalva, hogy az ügyeletes "meghódíthatatlant" becserkészd. Ha meg beszél, tegyél úgy, mintha értenéd. Kövesd a tudattalan mozdulatait és kis idő múlva csinálj "véletlen" hasonlókat. DE a legfontosabb, hogy légy önmagad, mert ha megjátszod magad, egy idő után úgyis kibújik a szög a zsákból, hogy nem önmagadat adtad, csak valakit "alakítotltál" amatőr színészként (és az átverés)


Ja és ne feküdj le vele ellsőre, csak mert köhintett.. A pasik úgy vannak vele, hogy ami könnyen jött, könnyen megy ugyanúgy, mint a pénzzel. Ha nyer valahol, a pénz kifolyik a keze közül, mert nem érzi az értékét. Ha megdolgozik érte, akkor odafigyel rá, hogy mire költi. Amelyik meg azt erőlteti, hogy minél előbb feküdj, annak totál mindegy, hogy te fekszel, vagy valaki más, csak kamuzik, meg bájolog. Ha megteszed is, nem fog semmibe se tartani, mert nem tud tisztelni (mert olyan leszel, mint "a többi") Nem elég ha beléd szeret (egyébként ahhoz hogy TÉGED szeressenm, nem valami álomvilágot húzzon rád képzeletben, és ABBA szeressen bele, ami után jön a kijózanodás) az is kell, hogy megtartsd. Már ha ez a cél. Ha nem, akkor felejtsd el amiket írtam:)

2012. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hazardteam ***** válasza:
85%

Ja nem írtam le bocsi.. Szóval ahhoz, hogzy TÉGED szeressen, ahhoz előbb meg kell ismernie. Az pedig idő, nem "első látásra". Máskülönben nem téged szeret meg, hanem valami rózsaszín felhőt képez körülötted és ABBA lesz szerelmes, nem pedig beléd. Ha pedig jobban megismer és úgy sem mozdul, akkor nem ő a te emberedm hanem valaki más. (ha nem számítjuk az olyan lehetőségekelt, hogy muja az illető stb.)


Egyébként pasi vagyok és úgy mondom ezeket, ha számít:D

2012. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó válaszoló.

Sokat segítettél... nagyon sokat

2012. jún. 21. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Képzeld, nekem is ez a helyzet. Adhatnék tanácsokat, de tudom, hogy nem azzal van a baj, hogy nem tudod, hogy hogyan kezd el, hanem, azzal, hogy félsz, hogy elrontod. Én például nagyon sok tippet kaptam:

1. "Szerintem mondd el neki ! menjetek el ketten valahova és ott mondd el mit érzel :D"

2. "Jaj de aranyos :DD Mondd csak el neki, így legalább nem lesz benned ez, hogy "húú mi lett volna ha elmondom neki". Bátorság és sok sikert "

3. "Lényeg, hogy lény önmagad. Hajrá."

4. "No para, egyszer élünk, használjuk ki."

5. "Ne kezdeményezz, próbáld őt rávezetni arra, hogy hogyan érzel iránta, de könyörgöm a FIÚ kezdeményezzen." (Ezzel egyébként nem értek egyet)

stb.

Egyébként hány évesek vagytok?

Szurkolok, és teljesen együtt érzek Veled.

2012. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2015. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Elfelejtettem mondani. katt a linkre
2015. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!